шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кермо ThrustMaster Hypercar Wheel Add-On за ціною від 20273 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис ThrustMaster Hypercar Wheel Add-On

Матеріал керма: гума; Коробка передач: підрульові пелюстки; Стіки (шт.): 1; Кількість кнопок: 4; Підключення: дротове; PlayStation 5; PlayStation 4; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Розмір керма (см): 32; Тип пристрою: додаткове кермо
Колір
Тип пристрою
додаткове кермо
Розмір керма
32 см
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
PlayStation 4
PlayStation 5
Підключення
дротове
Загальна кількість кнопок
4
Стіки
1 шт.
Коробка передач
підрульові пелюстки
Матеріал виконання
метал/пластик
Матеріал керма
гума
Вага
1433 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 273  до 29 999 грн.
Кермо Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On (4060304)
Redprice.sale (Львів)
21 518 грн.
← купити
КермоThrustmaster Hypecar Wheel Add-On для PS5, PS4, PC на базі Thrustmaster T818 i T598 4060304
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
22 718 грн.
← купити
Thrustmaster Hypecar Wheel Add-On (4060304)
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 073 грн.
← купити
Кермо Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On (4060304)
Semtech.com.ua (Луцьк)
21 521 грн.
← купити
Кермо Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On (4060304) 4060304
Sota.store (Київ)
20 273 грн.
← купити
Thrustmaster Кермо Thrustmaster Hypecar Wheel Add-On Black (4060304)
MTA.ua (Київ)
20 399 грн.
← купити
Кермо ігрове Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On для PC / PS5 / PS4 / Xbox Series X|S / Xbox One, 32 см, шкіра / Alcantara /
Rozetka.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Кермо Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On (4060304)
Tomdom.in.ua (Львів)
21 524 грн.
← купити
Кермо Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On (4060304)
Saren.com.ua (Львів)
21 525 грн.
← купити
Кермо Thrustmaster Hypercar Wheel Add-On (4060304)
Timesport.com.ua (Львів)
21 515 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ThrustMaster Hypercar Wheel Add-On, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кермо ThrustMaster Hypercar Wheel Add-On. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кермо ThrustMaster Hypercar Wheel Add-On у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія