шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити батут Thunder Inside Elite 8ft за ціною від 7728 грн.
Фото 31

Характеристики та опис Thunder Inside Elite 8ft

драбина; Комплектація: захисна сітка; Розмір в упаковці (см): 244х244х235; Макс. навантаження (кг): 150; Сітка: внутрішня; Форма: круглий; Тип: каркасний
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
внутрішня
Макс. навантаження
150 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
244х244х235 см
Висота сітки
180 см
Кількість пружин
48 шт.
Комплектація
захисна сітка
драбина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  10000 грн.

від 7 728  до 9 519 грн.
Батут Thunder Inside Elite 8ft Blue
Redprice.sale (Львів)
7 728 грн.
← купити
Батут THUNDER INSIDE ELITE з внутрішньою сіткою 8 футів 255 см чорно-блакитний INSIDE-ELITE-8FT-BLUE
Batutprom.com.ua (Луцьк)
7 890 грн.
← купити
Батут THUNDER INSIDE ELITE із внутрішньою сіткою 8 футів 255 см чорно-блакитний
Rozetka.ua (Київ)
9 519 грн.
← купити
Батут Thunder Inside Elite 8ft Blue
Saren.com.ua (Львів)
7 735 грн.
← купити
Батут THUNDER INSIDE ELITE із внутрішньою сіткою 8 футів 255 см чорно-блакитний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Батут із внутрішньою сіткою Thunder INSIDE-ELITE-8FT-BLUE Black/Blue 255 см
Rozetka.ua (Київ)
8 724 грн.
← купити
Батут THUNDER INSIDE ELITE 8FT синій
Rozetka.ua (Київ)
8 343 грн.
← купити
Батут Thunder Inside Elite 8ft Blue
Rozetka.ua (Київ)
8 379 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thunder Inside Elite 8ft, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: батут Thunder Inside Elite 8ft. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на батут Thunder Inside Elite 8ft у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія