шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити батут Thunder Inside Ultra 8ft за ціною від 8213 грн.
Фото 34

Характеристики та опис Thunder Inside Ultra 8ft

драбина; Комплектація: захисна сітка; Розмір в упаковці (см): 244х244х235; Макс. навантаження (кг): 150; Сітка: внутрішня; Форма: круглий; Тип: каркасний
Тип
каркасний
Форма
круглий
Сітка
внутрішня
Макс. навантаження
150 кг
Розмір батута (ДхШхВ)
244х244х235 см
Висота сітки
180 см
Кількість пружин
48 шт.
Комплектація
захисна сітка
драбина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  10500 грн.

від 8 213  до 10 691 грн.
Батут із внутрішньою сіткою THUNDER Inside Ultra 8FT 255 см Black/Blue INSIDE-ULTRA-8FT-BLUE
Smart-buy.com.ua (Бровари)
8 213 грн.
← купити
Батут Thunder Inside Ultra 8ft Pink
Redprice.sale (Львів)
9 056 грн.
← купити
Батут із внутрішньою сіткою THUNDER Inside Ultra 8FT 255 см Black/Blue
MAUDAU (Київ)
8 585 грн.
← купити
Батут THUNDER INSIDE ULTRA 8FT синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Батут Thunder Inside Ultra 8ft Pink
Saren.com.ua (Львів)
9 063 грн.
← купити
Батут THUNDER INSIDE ULTRA із внутрішньою сіткою 8 футів 255 см чорно-блакитний
Rozetka.ua (Київ)
8 386 грн.
← купити
Батут із внутрішньою сіткою THUNDER Inside Ultra 8FT 255 см Black/Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Батут із внутрішньою сіткою Thunder INSIDE-ULTRA-8FT-BLUE Black/Blue 255 см
Rozetka.ua (Київ)
9 270 грн.
← купити
Батут THUNDER INSIDE ULTRA 8FT синій
Rozetka.ua (Київ)
8 867 грн.
← купити
Батут Thunder Inside Ultra 8ft Pink
Rozetka.ua (Київ)
10 691 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thunder Inside Ultra 8ft, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: батут Thunder Inside Ultra 8ft. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на батут Thunder Inside Ultra 8ft у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія