шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити модем TP-LINK M7005 за ціною від 2047 грн.
Фото 5

Характеристики та опис TP-LINK M7005

Вага (г): 118; Габарити (мм): 114x70x24; Час роботи (інтернет-серфінг) (год): 12; Ємність акумулятора (мАгод): 2400; Вбудований акумулятор; Слот для SIM-карти; USB-C; LTE; HSPA+; W-CDMA; Швидкість 4G (LTE): Cat.4 (150/50 Мбіт/с); 4G (LTE);язку: 3G; Покоління зв' Wi-Fi 6 (802.11ax); Wi-Fi 4 (802.11n)
Тип пристроюпортативний роутер
Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц287 Мбіт/с
Пристроїв, що підключаються, до10
Підключення
Покоління зв'язку3G
4G (LTE)
Швидкість 4G (LTE)Cat.4 (150/50 Мбіт/с)
Технологія передачіW-CDMA
HSPA+
LTE
Роз'ємиUSB-C
Функції та можливості
Слот для SIM-карти
Інше
Вбудований акумулятор
Ємність акумулятора2400 мАгод
Час роботи (інтернет-серфінг)12 год
Габарити114x70x24 мм
Вага118 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Мобильное приложение tpMiFi для Android
Мобильное приложение tpMiFi для iOS
від 2 047  до 3 172 грн.
Маршрутизатор TP-LINK M7005 N150 (M7005)
Moyo.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7005 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7005
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7005
Itbox.ua (Київ)
← купити
TP-LINK M7005
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Бездротовий мобільний маршрутизатор TP-Link, m7005 m7005
Tviy-Dim.com (Київ)
2 325 грн.
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7005
Q-techno.com.ua (Київ)
2 501 грн.
← купити
TP-Link M7005
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
TP-Link M7005
COMFY.ua (Київ)
← купити
TP-Link M7005
Tehnomart.com (Київ)
2 237 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK M7005, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: модем TP-LINK M7005. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на модем TP-LINK M7005 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія