шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни70Опис Відгуки7Обговорення2Корисне1
Купити модем TP-LINK M7350 за ціною від 2799 грн.
Відео 29Фото 25

Характеристики та опис TP-LINK M7350

Габарити (мм): 106x66x16; Ємність акумулятора (мАгод): 2000; Вбудований акумулятор; Дисплей; Слот для SIM-карти;яті;єм для карти пам' Роз' microUSB; LTE; HSPA+; HSDPA; HSUPA; W-CDMA; EDGE; GPRS; Швидкість 4G (LTE): Cat.4 (150/50 Мбіт/с); 4G (LTE); 3G;язку: 2G; Покоління зв' Wi-Fi 4 (802.11n)
Рейтинг моделі: 4 з 5 (7 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Тип пристроюпортативний роутер
Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Пристроїв, що підключаються, до15
Підключення
Покоління зв'язку2G
3G
4G (LTE)
Швидкість 4G (LTE)Cat.4 (150/50 Мбіт/с)
Технологія передачіGPRS
EDGE
W-CDMA
HSUPA
HSDPA
HSPA+
LTE
Роз'ємиmicroUSB
Функції та можливості
Роз'єм для карти пам'яті / microSD, до 32 ГБ /
Слот для SIM-карти
Дисплей
Інше
Вбудований акумулятор
Ємність акумулятора2000 мАгод
Габарити106x66x16 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 799  до 5 250 грн.
TP-Link M7350
AKS.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
TP-Link M7350 Маршрутизатор 4G
Ntools.com.ua (Київ)
← купити
3G маршрутизатор TP-Link M7350 3G Mobile Wi-Fi Router
Цифра (Київ)
3 454 грн.
← купити
3G маршрутизатор TP-Link M7350 3G Mobile Wi-Fi Router
Stls.store (Київ)
3 514 грн.
← купити
Модем + Wi-Fi роутер TP-Link 4G/3G Wi-Fi M7350
Touch (Дніпро)
3 299 грн.
← купити
Мобільний роутер TP-LINK M7350
АЛЛО (Київ)
← купити
TP-LINK M7350
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350
Click.ua (Київ)
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Itbox.ua (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер TP-LINK M7350
Telemart.ua (Київ)
← купити
Мобільний роутер TP-LINK M7350
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Wi-Fi роутер tp-link m7350
Tviy-Dim.com (Київ)
3 396 грн.
← купити
Модем TP-LINK M7350
Denika.ua (Харків)
← купити
TP-Link M7350 — Wi-Fi Роутер з 3G/4G
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Мобільний роутер TP-Link M7350
E-server.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link M7350
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
TP-Link M7350 LTE M7350LTE
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий маршрутизатор TP-Link M7350 4G
Sota.store (Київ)
3 403 грн.
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Timesport.com.ua (Львів)
3 535 грн.
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 541 грн.
← купити
MiFi роутер 3G TP-Link M7350
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Роутер TP-Link M7350
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 418 грн.
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Q-techno.com.ua (Київ)
3 424 грн.
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Comtrading.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Мобільный маршрутизатор TP-Link M7350 N150, 1xSim card Slot, 1xMicroSD card, bat. 2000 mAh (M7350)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Wi-Fi Роутер TP-LINK M7350 (FDD-LTE Cat4, HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GRPS/GSM, 1xUSB, 1xm
ШО (Київ)
← купити
Маршрутизатор мобильный TP-LINK M7350
Bigmo.com.ua (Дніпро)
3 282 грн.
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350
icom.net.ua (Київ)
3 181 грн.
← купити
TP-LINK M7350
Tehnomart.com (Київ)
3 304 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link M7350
Tehnomarket.ua (Вінниця)
3 179 грн.
← купити
Модем 4G / 3G Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Openshop.ua (Київ)
3 363 грн.
← купити
Мобільний роутер TP-Link M7350
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Модем 4G/3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 203 грн.
← купити
Бездротовий роутер TP-Link 4G M7350 N150 Black 802.11n (M7350)
MAUDAU (Київ)
4 186 грн.
← купити
TP-Link 3G/4G роутер TP-Link M7350 Black 4G LTE b/g/n/a
MTA.ua (Київ)
← купити
TP-Link M7350
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий роутер TP-Link 4G M7350 N150 Black 802.11n (M7350)
Compx.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-LINK M7350 WiFi4 / 150Мбіт/с / SIM-card 3G/4G / портативни
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 260 грн.
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Saren.com.ua (Львів)
3 600 грн.
← купити
TP-Link M7350 — Wi-Fi Роутер з 3G/4G (Вітрина) M7350/sale
Comtrade.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Timesport.com.ua (Львів)
3 254 грн.
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Redprice.sale (Львів)
3 257 грн.
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Tomdom.in.ua (Львів)
3 263 грн.
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350
MAUDAU (Київ)
3 815 грн.
← купити
Мобільний роутер 4G LTE TP-LINK M7350 Wi-Fi / 4G LTE supported up to 150Mbps / 50Mbps 2550mAh battery microSD (max 32 GB) OL
MAUDAU (Київ)
3 676 грн.
← купити
Маршрутизатор мобільний TP-LINK M7350
MAUDAU (Київ)
3 873 грн.
← купити
Мобільний роутер 4G LTE TP-LINK M7350 Wi-Fi / 4G LTE supported up to 150Mbps / 50Mbps, 2550mAh battery, microSD (max 32 GB),
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 467 грн.
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний Wi-Fi-роутер TP-Link M7350 150 Мбіт/с Чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 250 грн.
← купити
Wi-Fi роутер TP-Link M7350 Wi-Fi 4 (802.11n) 150 Мбіт/с 4G LTE
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Rozetka.ua (Київ)
3 545 грн.
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350 ( Black ) 24035
Rozetka.ua (Київ)
4 215 грн.
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7350
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий 3G маршрутизатор TP-LINK M7350 (FDD-LTE Cat4, HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GRPS/GSM, 1xUSB, 1xmicroUSB, 1xSIM, 1xmicroSD
Rozetka.ua (Київ)
3 887 грн.
← купити
Модем + Wi-Fi роутер TP-Link 4G/3G Wi-Fi M7350 [128473]
Rozetka.ua (Київ)
4 249 грн.
← купити
4G-Маршрутизатор TP-LINK M7350 N150 4G LTE 1xSim card Slot 1xMicroSD card bat. 2000 mAh color display (M7350)
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Мобільний 3G 4G маршрутизатор TP-Link M7350 із підтримкою 15 пристроїв
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350
Rozetka.ua (Київ)
4 463 грн.
← купити
Бездротовий 3G/4G маршрутизатор TP-Link M7350 ( Black )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротовий роутер TP-Link 4G M7350 N150 Black 802.11n (M7350)
Rozetka.ua (Київ)
4 053 грн.
← купити
TP-Link M7350
Rozetka.ua (Київ)
4 209 грн.
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер TP-Link M7350 TP-Link M7350 941856
Rozetka.ua (Київ)
4 751 грн.
← купити
Мобільний роутер 4G LTE TP-LINK M7350 Wi-Fi / 4G LTE підтримується 150Mbps / 50Mbps, 2550mAh battery, microSD (max 32 GB), O
Rozetka.ua (Київ)
4 229 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link M7350
Rozetka.ua (Київ)
3 749 грн.
← купити
Бездротовий маршрутизатор 3G TP-Link M7350
Rozetka.ua (Київ)
3 859 грн.
← купити
Мобільний Wi-Fi-роутер TP-Link M7350 150 Мбіт/с Чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 849 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK M7350, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: модем TP-LINK M7350. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на модем TP-LINK M7350 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія