шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 45Відгуки2Обговорення  Корисне3
Купити USB-флешка  за ціною від 1738 грн.
Відео 2Фото 17

Серия Transcend JetFlash 890

Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Модифікації Transcend JetFlash 890 1
Где купить? [JetFlash 890 128Gb]
Характеристики [JetFlash 890 128Gb]
Колір
Об'єм
128 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps та USB-C
Швидкість читання даних
130 МБ/с
Швидкість запису даних
15 МБ/с
Функції та можливості
підтримка OTG
Матеріал корпуса
метал
Вушко для ремінця
Розміри
28.6x14.3x8.6 мм
Вага
3 г
Додаткові функції і можливості usb-флешки Transcend :
• Корпус із захистом від пилу та вологи
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2700 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
8 травня 2026, 22:51 #
Переваги:Компактна, розпізнається смартфонами.

Недоліки:Трохи гріється.

Коментар:Потестував програмою H2testw: запис - 42.1 MByte/s, зчитування - 79.3 MByte/s. Після форматування в exFAT розмір - 112 GB.

Автор:Ivan

Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
від 1 738  до 3 045 грн.
USB-флешка Transcend 128GB JetFlash 890 Usb 3.1 / Type-C Silver (TS128GJF890S)
Цифра (Київ)
1 987 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 890 Silver USB 3.1/Type-C (TS128GJF890S) TS128GJF890S
Itbox.ua (Київ)
2 027 грн.
← купити
Transcend TS128GJF890S
Mallprix.com (Київ)
1 739 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 890 Silver USB 3.1/Type-C (TS128GJF890S) TS128GJF890S
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач Transcend JetFlash 890 128GB USB 3.1 + USB Type-C (TS128GJF890S) White TS128GJF890S
Telemart.ua (Київ)
2 029 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128 GB USB Type-C JetFlash 890 Silver (TS128GJF890S) 128 GB USB Type-C JetFlash 890 Silver (T
Denika.ua (Харків)
1 738 грн.
← купити
Флеш-драйв TRANSCEND JetFlash 890 128GB, Type-C, USB 3.1/3.0 TS128GJF890S
Comtrading.ua (Київ)
1 954 грн.
← купити
Флешка Transcend 128 GB USB Type-C JetFlash 890 Silver (TS128GJF890S)
Nkt.ua (Київ)
1 771 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Transcend 128GB JetFlash 890 Silver USB 3.1/Type-C (TS128GJF890S) TS128GJF890S
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Transcend JetFlash 890 128GB USB 3.1 Type-C (TS128GJF890S)
AKS.ua (Київ)
2 091 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Transcend JetFlash 890 128Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія