шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Triangle Borea BRA1

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити акустична система Triangle Borea BRA1 за ціною від 13818 грн.
Відео 4Фото 20

Характеристики та опис Triangle Borea BRA1

Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 51 – 22000; Максимальна потужність підсилювача: 80; Імпеданс (Ом): 8; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннярозширення акустичної системи
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Чутливість89 дБ
Імпеданс8 Ом
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача80 Вт
Загальний частотний діапазон51 – 22000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка160 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)18x20.6x30 см
Вага8.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 13 818  до 29 648 грн.
Triangle Borea BRA1
Mirakustiki.ua (Київ)
29 648 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Borea BRA1 Walnut (1-Pack)
Saren.com.ua (Львів)
25 538 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Borea BRA1 Light Oak (1-Pack)
Saren.com.ua (Львів)
13 825 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Borea BRA1 Light Oak (1-Pack)
Redprice.sale (Львів)
13 818 грн.
← купити
Акустичні колонки Triangle Borea BRA1 Walnut (1-Pack)
Redprice.sale (Львів)
25 531 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Triangle Borea BRA1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Triangle Borea BRA1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Triangle Borea BRA1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія