шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Спальний мішок Trimm Impact 185

Ціни40Опис Відгуки1Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити спальний мішок Trimm Impact 185 за ціною від 2999 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Trimm Impact 185

єм (у складеному вигляді) (л): 4.9; Об' Розміри (в складеному вигляді (см): 19x15x15; Рекомендований зріст, до (см): 185; Розміри мішка (см): 220x85x58; Блискавка: бічні; утеплена блискавка (застібка); внутрішня кишеня;єднання; Оснащення: можливість з' Наповнювач: синтетика; t° екстриму (°C): -10
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Призначеннятрекінговий
Типмішок-кокон
Призначенняуніверсальний
Сезонністьвесна/осінь
Вага0.95 кг
Температура і матеріали
t° комфорту (для чоловіків)9 °C
t° ліміту (для чоловіків)4 °C
t° комфорту (для жінок)9 °C
t° ліміту (для жінок)4 °C
екстриму-10 °C
Зовнішній матеріалнейлон
Внутрішній матеріалполіестер
Наповнювачсинтетика / THERMOLITE Qualllo /
Шарів наповнювача1
Функції та можливості
Оснащеннякапюшон
можливість з'єднання
внутрішня кишеня
утеплена блискавка (застібка)
компресійний мішок
Блискавкабічні
Інше
Розміри мішка220x85x58 см
Рекомендований зріст, до185 см
Розміри (в складеному вигляді)19x15x15 см
Об'єм (у складеному вигляді)4.9 л
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3000 грн.    до  4400 грн.

хорошая модель, понравилось
24 липня 2017, 16:17 #
Переваги:Спальный мешок легонький и довольно компактный. Вместе с компрессионным мешком весит ровно килограмм. Это очень хороший показатель и он очень чувствуется в многодневных походах, или как сейчас модно говорить трекинг-турах. Когда ты 8-10 дней бродишь по сильно пересеченной местности (Карпаты, Крым, Кавказ) то хорошо чувствуется каждая лишняя сотня граммов. К слову, в Крыму побывали впервые за три года. Природа не особо поменялась, а вот цены высокие на все от транспорта до продуктов. Устройство удобное, мне в нем комфортно и даже просторно. Теплоизоляция для весны-лета годная. Еще стоить похвалить непромокаемую пропитку наружного нейлонового слоя.

Недоліки:Производитель обещал размеры в компрессионном мешке: длинна 25 см, диаметр 15 см. Но так уплотниться спальник не может. Диаметр получается не меньше 18 см, длина все 28 см. Вроде бы разница небольшая, но объем занимаемым рюкзаком растет существенно. По цене получилось немного дороже, чем я рассчитывал, но в общем терпимо.

Коментар:Мой старый спальник совсем износился, а новый все никак не мог выбрать. Он должен был легким, до одного килограмма, вместительным и рассчитанным на весенне-осеннюю погоду, то есть на температуры до +5. При стабильно меньших температурах мы ивенты не проводим, здоровье штука такая, что потерять ее несложно, а постанавливать потом можно годами. В общем, взял эту полностью синтетическую модель. Впрочем, легкие спальники только из синтетики и делаются. Пух это набивка дял зимних моделей, а не весну и осень более чем достаточно и тонких синтетических волокон.

Краткий обзор летнего спальника Trimm Impact | ПроПоходи
від 2 999  до 4 302 грн.
Спальник Trimm Impact 185 L red 001.009.0225
VeloGO.com.ua (Київ)
3 650 грн.
← купити
Спальний мішок Trimm Impact red / dark red - 185 R - червоний (001.009.0226)
Stls.store (Київ)
← купити
Спальник Trimm Impact (001.009.0225) 001.009.0225
Beskydy.com.ua (Бориспіль)
← купити
Спальний мішок Trimm Impact Red/Dark Red 185 L (001.009.0225) 001.009.0225
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Trimm Impact kiwi green/dark grey 185 R (001.009.0214) 001.009.0214
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Trimm Impact kiwi green/dark grey 185 R (001.009.0214) 001.009.0214
Itbox.ua (Київ)
← купити
Спальник Trimm Impact 185 R правий Зелений (1054-001.009.0214)
MAUDAU (Київ)
3 760 грн.
← купити
Trimm Спальний мішок Trimm Impact 185 R Red
MTA.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Спальник Trimm Impact - 185 R - червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 234 грн.
← купити
Спальник Trimm Impact 185 R red 001.009.0226
VeloGO.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Trimm Impact 185, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: спальний мішок Trimm Impact 185. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на спальний мішок Trimm Impact 185 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія