шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Спальний мішок Trimm Highlander 185

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити спальний мішок Trimm Highlander 185 за ціною від 4083 грн.

Характеристики та опис Trimm Highlander 185

єм (у складеному вигляді) (л): 11; Об' Розміри (в складеному вигляді (см): 34x18x18; Розміри мішка (см): 215x85x58; Блискавка: бічні; утеплена блискавка (застібка); утеплений комір; відділення під подушку; внутрішня кишеня;єднання; Оснащення: можливість з' Наповнювач: синтетика; t° екстриму (°C): -20
Колір
Призначеннятрекінговий
Типмішок-кокон
Призначенняуніверсальний
Сезонністьвесна/осінь
Вага1.4 кг
Температура і матеріали
t° комфорту (для чоловіків)2 °C
t° ліміту (для чоловіків)-3 °C
t° комфорту (для жінок)2 °C
t° ліміту (для жінок)-3 °C
екстриму-20 °C
Зовнішній матеріалнейлон
Внутрішній матеріалполіестер / Pongee /
Наповнювачсинтетика / Thermolite Quallo /
Шарів наповнювача2
Функції та можливості
Оснащеннякапюшон
можливість з'єднання
світловідбиваюча петля
внутрішня кишеня
відділення під подушку
утеплений комір
утеплена блискавка (застібка)
петлі для сушіння
компресійний мішок
Блискавкабічні
Інше
Розміри мішка215x85x58 см
Розміри (в складеному вигляді)34x18x18 см / після компресії: 24x18x18 см /
Об'єм (у складеному вигляді)11 л
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  4700 грн.

від 4 083  до 4 930 грн.
Спальник Trimm Highlander 185 L olive 001.009.0197
VeloGO.com.ua (Київ)
4 250 грн.
← купити
Спальний мішок Trimm Highlander olive / dark grey - 185 L - зелений (001.009.0197)
Stls.store (Київ)
← купити
Спальник Trimm Highlander (001.009.0202) 001.009.0202
Beskydy.com.ua (Бориспіль)
← купити
Спальний мішок Trimm Highlander red/dark grey 185 L (001.009.0201)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 083 грн.
← купити
Спальний мішок Trimm Highlander Red/Dark Grey 185 R (001.009.0202) 001.009.0202
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Trimm Highlander olive/dark grey 185 L (001.009.0197) 001.009.0197
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Trimm Highlander olive/dark grey 185 L (001.009.0197) 001.009.0197
Itbox.ua (Київ)
← купити
Спальник Trimm Highlander 185L
MAUDAU (Київ)
← купити
Trimm Спальний мішок Trimm HIGHLANDER 185 L Olive Dark Grey (001.009.0197)
MTA.ua (Київ)
← купити
Спальник Trimm HIGHLANDER red/dark grey - 185 R - червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 930 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Trimm Highlander 185, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: спальний мішок Trimm Highlander 185. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на спальний мішок Trimm Highlander 185 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія