шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля TVS Virtus CS480202910001 за ціною від 1009 грн.

Характеристики та опис TVS Virtus CS480202910001

Країна походження бренду: Італія; Ручки: бакелітові; Матеріал: алюміній; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 2.5; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 20; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
20 см
Об'єм
2.5 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
Матеріал
алюміній
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Італія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1600 грн.

від 1 009  до 3 375 грн.
TVS VIRTUS CS480202910001
Pro100market.com.ua (Київ)
1 281 грн.
← купити
Каструля без кришки TVS Virtus 20 см. 2.8 л
Tovary.com.ua (Київ)
1 009 грн.
← купити
TVS VIRTUS CS480202910001
Vodogreyka.com.ua (Київ)
1 287 грн.
← купити
Каструля Tvs Virtus 20 см 2.8 л чорна
Stls.store (Київ)
1 265 грн.
← купити
TVS CS480202910001
Mallprix.com (Київ)
1 342 грн.
← купити
Каструля TVS Virtus Induction 2.5 л (CS480202910001) CS480202910001
Brain.com.ua (Київ)
1 313 грн.
← купити
Каструля TVS Virtus без кришки 20 см 2.8 л (CS480202910001)
MAUDAU (Київ)
1 249 грн.
← купити
Каструля TVS Virtus Induction 2.5 л (CS480202910001) CS480202910001
Itbox.ua (Київ)
1 318 грн.
← купити
Каструля TVS Virtus 2.8 л Black (CS480202910001) CS480202910001
FOXTROT.UA (Київ)
1 199 грн.
← купити
TVS Virtus 20 см, 2,8 л
Tehnomart.com (Київ)
1 343 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TVS Virtus CS480202910001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля TVS Virtus CS480202910001. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля TVS Virtus CS480202910001 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія