шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити штатив Ulanzi T270 за ціною від 1649 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Ulanzi T270

Довжина (складний) (см): 56; Вага (кг): 1.3; Матеріал корпуса (ніжок): алюміній; Гачок для сумки; Максимальне навантаження (кг): 6; Переворот центральної штанги; Секцій ніжок: 2; Максимальна висота (см): 270; Мінімальна висота (см): 104; За призначенням: для фотоапаратів; Розміщення: настільний; Тип: штатив
Колір
Тип
штатив
Трансформація в монопод
Розміщення
настільний
За призначенням
для фотоапаратів
Мінімальна висота
104 см
Максимальна висота
270 см
Секцій ніжок
2 / 5 секцій центральної штанги /
Переворот центральної штанги
Максимальне навантаження
6 кг
Гачок для сумки
Матеріал корпуса (ніжок)
алюміній
Матеріал опор
пластикові
Вага
1.3 кг
Довжина (складений)
56 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 649  до 3 269 грн.
Ulanzi Штатив Ulanzi 2.7M Light Stand (T097 T270)
AKS.ua (Київ)
2 990 грн.
← купити
Ulanzi 2.7M Light Stand (T097 T270) 2.7MLightStand(T097T270)
COMFY.ua (Київ)
3 269 грн.
← купити
Штатив Ulanzi 2.7M Light Stand T270 (T097) T097
GoProkat.ua (Одеса)
3 099 грн.
← купити
Ulanzi Штатив Ulanzi 2.7M Light Stand Black (T097 T270)
MTA.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Штатив Ulanzi T270 Light Stand (270cm) (T097 T270) (T097)
Rozetka.ua (Київ)
2 081 грн.
← купити
Штатив Ulanzi 2.7M Light Stand (T097 T270) (T097)
Rozetka.ua (Київ)
2 428 грн.
← купити
Штатив Ulanzi 2.7M Light Stand (T097 T270) (T097)
Rozetka.ua (Київ)
2 750 грн.
← купити
Штатив Ulanzi 2.7M Light Stand T270 (T097)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Штатив-тренога Ulanzi T270 2.7m Light Stand, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 644 грн.
← купити
Штатив Ulanzi 2.7m Light Stand (T097 T270)
Rozetka.ua (Київ)
1 974 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ulanzi T270, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: штатив Ulanzi T270. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на штатив Ulanzi T270 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія