шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка VDB Inka 50 за ціною від 6697 грн.
Фото 3

Характеристики та опис VDB Inka 50

Глибина (см): 50; Ширина (см): 50; Висота (макс.): 89.5; Висота (мін.): 56; Управління: повзунок; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 65; Продуктивність (мотор) (м³/год): 186; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Оформлення: кантрі; Тип і монтаж: традиційна (пристінна)
Колір
Тип і монтажтрадиційна (пристінна)
Оформленнякантрі
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Продуктивність (мотор)186 м³/год
Максимальний рівень шуму65 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Модель вугільного фільтраFK280x230
Функції та можливості
Освітленнягалогенні лампи
Управлінняповзунок
Інше
Висота (мін.)56 см
Висота (макс.)89.5 см
Ширина50 см
Глибина50 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 697  до 9 214 грн.
Витяжка VDB Inka 50 Dark apple tree
Redprice.sale (Львів)
7 075 грн.
← купити
Крем VDB Inka 50
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 697 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Inka 50 Cherry
Redprice.sale (Львів)
7 847 грн.
← купити
Витяжка VDB Inka 50 Dark apple tree
Timesport.com.ua (Львів)
7 072 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Inka 50 Cherry
Timesport.com.ua (Львів)
7 844 грн.
← купити
Витяжка VDB Inka 50 Dark apple tree
Tomdom.in.ua (Львів)
7 081 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Inka 50 Cherry
Tomdom.in.ua (Львів)
7 853 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Inka 50 Beige
Saren.com.ua (Львів)
7 082 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Inka 50 Olcha Miodowa
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Витяжка купольна VDB Inka 50 Olcha Miodowa
Redprice.sale (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VDB Inka 50, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка VDB Inka 50. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка VDB Inka 50 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія