шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка VDB Plus 60 за ціною від 2663 грн.
Фото 5

Характеристики та опис VDB Plus 60

Глибина (см): 48.5; Ширина (см): 60; Висота (макс.): 14; Управління: повзунок; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 65; Продуктивність (мотор) (м³/год): 186; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Оформлення: козиркова; Тип і монтаж: пристінна / вбудована
Колір
Тип і монтажпристінна / вбудована
Оформленнякозиркова
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Продуктивність (мотор)186 м³/год
Максимальний рівень шуму65 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнягалогенні лампи
Управлінняповзунок
Інше
Висота (макс.)14 см
Ширина60 см
Глибина48.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 663  до 3 988 грн.
Витяжка пласка VDB Plus 60 Black
Redprice.sale (Львів)
3 584 грн.
← купити
Витяжка VDB Plus White 60
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 067 грн.
← купити
VDB PLUS 60 ЧОРНИЙ
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 418 грн.
← купити
Витяжка VDB Plus 60 Inox
Rozetka.ua (Київ)
3 988 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 60 Black
Timesport.com.ua (Львів)
3 581 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 60 Inox
Timesport.com.ua (Львів)
3 806 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 60 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
3 590 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 60 Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 587 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 60 Inox
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 812 грн.
← купити
Витяжка пласка VDB Plus 60 Black
Saren.com.ua (Львів)
3 591 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VDB Plus 60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка VDB Plus 60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка VDB Plus 60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія