шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електробритва VGR V-017 за ціною від 949 грн.
Відео 5Фото 8

Характеристики та опис VGR V-017

Порт зарядки на корпусі: фірмовий; Час зарядки (год): 1.5; Час роботи (хв): 90; Джерело живлення: акумулятор; плаваюча головка; Голівок / сіток (шт.): 1; Фіксованих гребенів (шт): 3; Захист від вологи; Гоління: вологе та сухе; Тип: тример для гоління
Колір
Тип
тример для гоління
Гоління
вологе та сухе
Захист від вологи
+
Фіксованих гребенів
3 шт
Бритвених голівок / сіток
1 шт.
Функції та можливості
плаваюча голівка / сітка
можливість промивки водою
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
90 хв
Час зарядки
1.5 год
Порт зарядки на корпусі
фірмовий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 949  до 1 624 грн.
VGR Тример VGR HP-V-017
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Тример для волосся та бороди VGR V-017 з 3 насадками Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Тример акумуляторний з 3-ма насадками Чорний VGR V-017
Rozetka.ua (Київ)
1 374 грн.
← купити
Тример для волосся та бороди з 3 насадками Чорний VGR HP-V-017
Rozetka.ua (Київ)
1 624 грн.
← купити
Тример для волосся та бороди з 3 насадками Чорний VGR V-017
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Тример акумуляторний водозахищений VGR V-017 чорний 500 мАг до 90 хвилин роботи 3 змінні насадки для волосся і бороди
Rozetka.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити
Тример для волосся та бороди VGR V-017 з 3 насадками Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Тример акумуляторний VGR V-017 з 3-ма насадками, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 340 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-017, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва VGR V-017. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва VGR V-017 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія