шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електробритва VGR V-377 за ціною від 1159 грн.
Відео 3Фото 20

Характеристики та опис VGR V-377

Дисплей; Порт зарядки на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час зарядки (год): 2; Час роботи (хв): 100; Джерело живлення: акумулятор; Оберти моторчика (об/хв): 9000; Голівок / сіток (шт.): 2; Гоління: сухе; Тип: шейвер (дорожня бритва)
Колір
Типшейвер (дорожня бритва)
Голіннясухе
Характеристики
Бритвених голівок / сіток2 шт.
Оберти моторчика9000 об/хв
Потужність5 Вт
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора1400 мАгод
Час роботи100 хв
Час зарядки2 год
Індикатор рівня заряду
Порт зарядки на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 159  до 2 028 грн.
Електробритва Vgr V-377RD Red
Цифра (Київ)
1 226 грн.
← купити
Електробритва Vgr V-377RD Red
Stls.store (Київ)
1 238 грн.
← купити
Бритва VGR V-377 Red
Euro-technika.com.ua (Львів)
1 259 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 Black подвійне лезо регулювання потужності чорна (44963-V-3771086)
MAUDAU (Київ)
1 650 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 BLACK шейвер, подвійне лезо, регулювання потужності 7000-9000 RPM, LED display
Rozetka.ua (Київ)
1 369 грн.
← купити
Електробритва Vgr V-377GN green
Stls.store (Київ)
1 179 грн.
← купити
Електробритва Vgr V-377GN green
Цифра (Київ)
1 159 грн.
← купити
Електробритва з подвійним лезом VGR V-377 Red регуляція потужності червона (44965-V-3771086)
MAUDAU (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 шейвер подвійне лезо з регулюванням потужності LED-дисплей Чорна
MAUDAU (Київ)
1 653 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 RED шейвер, подвійне лезо, регулювання потужності 7000-9000 RPM, LED display
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 BLACK шейвер
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Аккумуляторна бритва VGR V-377 шейвер, подвійне лезо, потужність 7000-9000 RPM, від USB, LED display Червоний
Rozetka.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва VGR V-377 шейвер з регулюванням швидкості та LED-дисплеєм Black
Rozetka.ua (Київ)
1 850 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва VGR V-377 шейвер з регулюванням швидкості та LED-дисплеєм Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бритва VGR V-377 чоловіча електробритва 9000 об/хв акумуляторна Red
Rozetka.ua (Київ)
2 025 грн.
← купити
Електробритва чоловіча шейвер VGR V-377 Black акумулятор 1400 мАг швидкість 9000 об/хв (9030)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва шейвер VGR V-377 BLUE
Rozetka.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва шейвер для гоління обличчя з USB та LED-дисплеєм VGR V-377 Pro Червоний + Щітка для чищення
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Електробритва vgr v-377 black шейвер
Rozetka.ua (Київ)
1 809 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 BLACK чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 696 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 RED червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 з подвійним лезом, регулюванням потужності та LED-дисплеєм, 7000-9000 об/хв, акумулятор 1400 мАг (20
Rozetka.ua (Київ)
2 013 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 black акумуляторна шейвер 5W
Rozetka.ua (Київ)
1 797 грн.
← купити
Електробритва шейвер VGR V-377 1400 mAh 9000 RPM Black (9030)
Rozetka.ua (Київ)
2 028 грн.
← купити
Електробритва шейвер VGR V-377 1400 mAh 9000 RPM Red (10868)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 BLACK шейвер
Rozetka.ua (Київ)
1 829 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 RED Professional
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Електробритва Шейвер VGR V-377 подвійне лезо, регулювання потужності 7000-9000 RPM USB LED дисплей 1400 мАг
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 BLACK шейвер, подвійне лезо, регулювання потужності, LED дисплей
Rozetka.ua (Київ)
1 350 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 RED шейвер, подвійне лезо, регулювання потужності 7000-9000 RPM, LED дисплей
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 BLUE шейвер, подвійне лезо, регулювання потужності, LED дисплей
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 BLACK шейвер
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Акумуляторна чоловіча електробритва VGR V-377 для гоління бороди і вусів шейвер для ідеальної гладкості Black
Rozetka.ua (Київ)
1 560 грн.
← купити
Акумуляторна чоловіча електробритва VGR V-377 Blue Edition для гоління бороди та вусів для ідеальної гладкості
Rozetka.ua (Київ)
1 545 грн.
← купити
Акумуляторна чоловіча електробритва VGR V-377 для гоління бороди і вусів шейвер для ідеальної гладкості Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Шейвер чоловічий професійний електробритва VGR V377 BARBER SERIES бритва 9000 ОБ. червоний
Rozetka.ua (Київ)
1 689 грн.
← купити
Шейвер чоловічий професійний електробрытва VGR V377 BARBER SERIES бритва 9000 ОБ. синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва Шейвер VGR V-377 подвійне лезо, регулювання потужності 7000-9000 RPM USB LED дисплей 1400 мАг
Rozetka.ua (Київ)
1 554 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва VGR V-377 шейвер з регулюванням швидкості та LED-дисплеєм Black
Rozetka.ua (Київ)
1 825 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва VGR V-377 шейвер з регулюванням швидкості та LED-дисплеєм Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 BLACK шейвер
Rozetka.ua (Київ)
2 002 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва VGR V-377 шейвер з регулюванням швидкості та LED-дисплеєм Black
Rozetka.ua (Київ)
1 820 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва VGR V-377 шейвер з регулюванням швидкості та LED-дисплеєм Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва акумуляторна VGR V-377 Type-C (t6080)
Rozetka.ua (Київ)
1 706 грн.
← купити
Шейвер VGR V-377 з подвійним лезом
Rozetka.ua (Київ)
1 750 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377Black шейвер титанові леза LED-дисплей регулювання потужності в металевому корпусі
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 Red шейвер титанові леза LED-дисплей регулювання потужності в металевому корпусі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 Blue шейвер титанові леза LED-дисплей регулювання потужності в металевому корпусі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR V-377 RED, подвійне лезо, регулювання потужності (44965-V-3771086)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва шейвер VGR V-377 1400 mAh 9000 RPM Black (9030)
Rozetka.ua (Київ)
1 839 грн.
← купити
Електробритва шейвер VGR V-377 1400 mAh 9000 RPM Red (10868)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електробритва VGR Professional Stepless Pro FS V-377 Red акумуляторна чоловіча з підвійним титановим лезом, регулюванням шви
Rozetka.ua (Київ)
1 888 грн.
← купити
Професійна електробритва-шейвер VGR V-377 Black — Металевий корпус, 9000 об/хв та титанові сітки
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 RED шейвер подвійне лезо регулювання потужності 7000-9000 об/хв LED дисплей
Rozetka.ua (Київ)
1 665 грн.
← купити
Електробритва VGR V-377 BLACK шейвер подвійне лезо регулювання потужності 7000-9000 об/хв LED дисплей
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна електробритва VGR V-377 шейвер з регулюванням швидкості та LED-дисплеєм Black
Rozetka.ua (Київ)
1 815 грн.
← купити
Акумуляторна електробритва VGR V-377 шейвер з регулюванням швидкості та LED-дисплеєм Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-377, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електробритва VGR V-377. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електробритва VGR V-377 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія