шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
VGR (основне призначення)
багатофункціональна машинка для стрижки
набір машинка для стрижки + тример
набір тример + електробритва
тример для бороди і носа
тример для бороди, носа і брів
тример для носа і вух
тример для тіла і брів
Каталог товарів

Ціни78Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-071 за ціною від 330 грн.
Фото 8

Характеристики та опис VGR V-071

Вага (г): 119; Петля для підвішування; Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Час роботи (хв): 120; Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Регулювання довжини ножа; Довжина стрижки (мм): до 3; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 3; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: машинка для стрижки
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)
3 шт. / 1, 2, 3 мм /
Довжина стрижки
до 3 мм
Вага
119 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 330  до 1 290 грн.
Машинка для стрижки волосся, вусів та бороди VGR V-071 бездротова з USB зарядкою 5W срібляста (24322-V-071277)
MAUDAU (Київ)
580 грн.
← купити
VGR Машинка для стрижки VGR V-071 Silver (40040)
MTA.ua (Київ)
439 грн.
← купити
Тример VGR V-071, Professional, 3 насадки, Т-подібне лезо, вбудований акумулятор.
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся на акумуляторі тример для бороди та вусів VGR V-071
MAUDAU (Київ)
432 грн.
← купити
VGR Машинка для стрижки VGR HP-V-071
MTA.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Професійна бездротова машинка для стрижки та гоління VGR V-071
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-071 акумуляторна Сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
909 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся акумуляторна VGR V-071 тример для бороди та вусів, окантувальна машинка
Rozetka.ua (Київ)
503 грн.
← купити
Акумуляторна машинка 5 Вт з трьома насадками VGR V-071 та USB-кабелем для стрижки волосся Срібляста
Rozetka.ua (Київ)
819 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся акумуляторна Сріблястий VGR HP-V-071
Rozetka.ua (Київ)
1 051 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-071, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-071. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-071 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія