шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-168 за ціною від 425 грн.
Відео 3Фото 6

Характеристики та опис VGR V-168

Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Час роботи (хв): 90; Тип акумулятора: Li-Ion; Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 3; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: тример для бороди
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)
3 шт.
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 425  до 869 грн.
Машинка-триммер для стрижки VGR V-168 професійна бездротова
MAUDAU (Київ)
592 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168 бездротова з комплектом насадок.
Rozetka.ua (Київ)
510 грн.
← купити
Тример для стрижки волосся та бороди VGR V-168 3в1 USB чорний (RZN-23095400)
Rozetka.ua (Київ)
486 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168 акумуляторна бездротова з комплектом насадок Чорний GRV-16
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168
Rozetka.ua (Київ)
564 грн.
← купити
Тример для волосся та бороди VGR V-168 3 насадки Black
Rozetka.ua (Київ)
867 грн.
← купити
Машинка для стриження VGR V-168 8642, чорна
Rozetka.ua (Київ)
467 грн.
← купити
Бездротова машинка для стрижки з насадками VGR V-168
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-168 бездротова
Rozetka.ua (Київ)
525 грн.
← купити
Професійний акумуляторний триммер для стрижки бороди та вусів з USB VGR V-168 Pro Чорна + Олія
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Тример для стрижки волосся та бороди VGR V-168 3в1 USB чорний
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168
Rozetka.ua (Київ)
579 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168 8642, чорна
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168 тример з акумулятором та насадками 8642
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Бездротова стрижка VGR V-168 багатофункціональна машинка тример з комплектом насадок (6355)
Rozetka.ua (Київ)
585 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-168, акумуляторна машинка для стрижки волосся/бороди
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168 безпровідна з комплектом насадок 5 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-168 Акумуляторна з комплектом насадок Чорний
Rozetka.ua (Київ)
555 грн.
← купити
Тример для волосся та бороди VGR V-168 3 насадки Black
Rozetka.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-168 універсальна нержавіюча сталь акумулятор 600 mAh
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168
Rozetka.ua (Київ)
548 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168 електрична 4 насадки
Rozetka.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Акумуляторна машинка триммер для стрижки волосся бороди та голови VGR V-168 +4 насадки
Rozetka.ua (Київ)
667 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки волосся з насадками VGR V-168
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-168, триммер для волосся та бороди, водонепроникна, 600 мА·рік, 100 хв роботи, 3 наса
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Акумуляторний тример для стрижки волосся голови бороди та вусів VGR V-168 зі змінними насадками 1-3 мм
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-168, бездротова акумуляторна машинка для стрижки, триммер, 4 насадки
Rozetka.ua (Київ)
509 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168 електрична 4 насадки
Rozetka.ua (Київ)
613 грн.
← купити
Професійна бездротова машинка-триммер для стрижки VGR V-168
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Професійна машинка тример для стрижки волосся бездротова VGR V-168 Pro Чорна + Насадки
Rozetka.ua (Київ)
740 грн.
← купити
Тример для волосся та бороди VGR V-168 3 насадки Black
Rozetka.ua (Київ)
763 грн.
← купити
Професійний тример VGR V-168 — Широке лезо 45 мм, 100 хв роботи та швидка зарядка
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Портативна водонепроникна машинка для стрижки VGR V-168 з довжиною зрізу від 0.1 до 3 мм для видалення волосся на обличчі та
Rozetka.ua (Київ)
588 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся VGR V-168 акумуляторна 5W Silver-Black (302924)
Rozetka.ua (Київ)
656 грн.
← купити
Машинка для стрижки акумуляторна VGR V-168 тример для волосся та бороди
Rozetka.ua (Київ)
454 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-168
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-168, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-168. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-168 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія