шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен VGR V-401 за ціною від 2111 грн.
Відео 3Фото 14

Характеристики та опис VGR V-401

автоматичне вимкнення; іонізація; Холодне повітря; Температурні режими: 40; Режими потужності: 40; Потужність (Вт): 1900; Тип мотора: безщітковий; Тип пристрою: фен
Колір
Тип пристрою
фен
Тип мотора
безщітковий
Потужність
1900 Вт
Регулятор потужності / температури
роздільна
Режими потужності
40
Температурні режими
40
Холодне повітря
Функції
іонізація
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор 2 шт.
дифузор
Дисплей
Поворот шнура на 360°
Знімна решітка
Довжина кабелю
2.5 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 111  до 6 302 грн.
Фен Vgr V-401 1900W Black
Цифра (Київ)
2 111 грн.
← купити
Фен Vgr V-401 1900W Black
Stls.store (Київ)
2 132 грн.
← купити
Фен для волосся професіональний VGR V-401 Professional Hair Dryer Red V-401-RE
Rozetka.ua (Київ)
6 302 грн.
← купити
Фен Vgr V-401RD 1900W Red
Цифра (Київ)
← купити
Фен Vgr V-401RD 1900W Red
Stls.store (Київ)
← купити
Професійний фен для волосся VGR V-401, 1900 Вт. Фен з іонізатором та регулюванням температури
Rozetka.ua (Київ)
3 549 грн.
← купити
Фен VGR V-401 BLACK 1900 Вт чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 976 грн.
← купити
Професійний фен для волосся VGR V-401 1900 Вт з дифузором чорний 10438
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-401 — потужний професійний фен 2200 Вт, іонізація, 3 режими, насадки-концентратори Красный
Rozetka.ua (Київ)
2 598 грн.
← купити
Фен професійний VGR V-401 RED, 40 рівнів обдування, 40 рівнів температури 60°C - 100°C, 3 насадки
Rozetka.ua (Київ)
2 390 грн.
← купити
Фен професійний VGR V-401 BLACK, 40 рівнів обдування, 40 рівнів температури, 3 насадки
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен професійний VGR V-401
Rozetka.ua (Київ)
2 300 грн.
← купити
Фен VGR V-401 професійний, турбінний 1900 Вт
Rozetka.ua (Київ)
3 100 грн.
← купити
Професійний фен для волосся з іонізацією і дифузором VGR V-401 потужністю 1200 Вт з холодним обдувом Black
Rozetka.ua (Київ)
2 685 грн.
← купити
Професійний фен для волосся з іонізацією і дифузором VGR V-401 потужністю 1200 Вт з холодним обдувом Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Професійний фен для волосся VGR V-401 з 40 рівнями нагріву та магнітними насадками
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Фен з магнітними насадкам для волосся 3в1 VGR V-401 Стайлер для швидкого сушіння та укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
2 675 грн.
← купити
Професійний фен VGR V-401, 40 рівнів обдування, 40 рівнів температури, 3 насадки (46084-V-401 1800)
Rozetka.ua (Київ)
2 899 грн.
← купити
Фен для волосся потужний 2000 Вт VGR V-401 (45567-V-4011969)
Rozetka.ua (Київ)
2 900 грн.
← купити
Професійний фен VGR V-401 BLACK, 40 рівнів обдування, 40 рівнів температури, 3 насадки (46084-V-401 BLACK1800)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен VGR V-401 професійний з безщітковим мотором, фен для волосся 1800–2200 Вт, 40 режимів температури та обдування, дифузор
Rozetka.ua (Київ)
3 199 грн.
← купити
Професійний фен для волосся VGR V-401 BLACK — 110 000 об/хв, 40 режимів налаштування, LED-дисплей та 3 магнітні насадки
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Фен для волосся VGR V-401, професійний, з 3 насадками, червоний
Rozetka.ua (Київ)
2 958 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-401, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен VGR V-401. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен VGR V-401 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія