шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен VGR V-599 за ціною від 683 грн.
Фото 7

Характеристики та опис VGR V-599

іонізація; Регулювання температури (°C): 100 – 230; Потужність (Вт): 90; Тип пристрою: плойка
Колір
Тип пристрою
плойка
Потужність
90 Вт
Регулювання температури
100 – 230 °C
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Час нагрівання
30 с
Функції
іонізація
Насадки і комплектація
хвиляста
Дисплей
Петля для підвішування
Довжина кабелю
2 м
Вага
400 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  1150 грн.

від 683  до 1 204 грн.
Потрійна плойка стайлер для завивання волосся 3 хвилі VGR V 599
Rozetka.ua (Київ)
900 грн.
← купити
Потужна плойка для завивки волосся на 3 хвилі керамічна 90 вт VGR 599
Rozetka.ua (Київ)
995 грн.
← купити
Плойка для волосся VGR V-599, стайлер «3 хвилі», плойка для укладання локонів
Rozetka.ua (Київ)
1 204 грн.
← купити
Плойка-щипці для завивки волосся VGR V-599
Rozetka.ua (Київ)
998 грн.
← купити
Плойка для волосся VGR V-599 стайлер 3 хвилі потужна плойка для укладки локонів 3 налаштування температури та іонізація
Rozetka.ua (Київ)
845 грн.
← купити
Потрійна плойка хвиля VGR V-599 90W 22 мм
Rozetka.ua (Київ)
683 грн.
← купити
Потужна плойка для завивки волосся 90 вт VGR 599
Rozetka.ua (Київ)
990 грн.
← купити
Плойка стайлер «3 хвилі» для укладання локонів 90 Вт 100-240В~50/60Гц VGR V-599, потрійна, зі швидким нагріванням та іонізац
Rozetka.ua (Київ)
1 004 грн.
← купити
Плойка для волосся VGR V-599 стайлер 3 хвилі потужна плойка для укладки локонів 3 налаштування температури та іонізація
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Потрійна плойка для волосся VGR V-599 з керамічним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
812 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-599, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен VGR V-599. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен VGR V-599 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія