шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен VGR V-573 за ціною від 675 грн.
Фото 3

Характеристики та опис VGR V-573

автоматичне вимкнення; Регулювання температури (°C): 140 – 200; Потужність (Вт): 35; Тип пристрою: плойка
Колір
Тип пристрою
плойка
Потужність
35 Вт
Регулювання температури
140 – 200 °C
Діаметр плойки
10 мм
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Час нагрівання
60 с
Функції
автоматичне вимкнення / через 60 хвилин /
Насадки і комплектація
пряма плойка
Дисплей
Вхідна напруга 110/230В
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
2 м
Вага
280 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 675  до 1 099 грн.
Плойка для афро-кучерів тонка 10мм, стайлер для волосся з затискачем та дисплеєм VGR V-573
MAUDAU (Київ)
712 грн.
← купити
Плойка для волосся VGR V-573 PURPLE професійний інструмент для красивого укладання волосся
Rozetka.ua (Київ)
679 грн.
← купити
Плойка для афро-кудрів VGR V573
Rozetka.ua (Київ)
685 грн.
← купити
Плойка для волосся VGR V-573 PURPLE з LED дисплеєм
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Афро плойка VGR V-573 плойка для афро-кучерів тонка із затискачем діаметром 10 мм 39 см 32Вт 9980
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Плойка для завивки волосся - афроплойка VGR V-573, тонка плойка афрокудрі 10мм
Rozetka.ua (Київ)
896 грн.
← купити
Плойка для афро-кудрей VGR V573 кераміка 35Вт 160–200°C
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити
Плойка для створення афро кучерів тонка діаметром 10 мм з затискачем і дисплеєм VGR V-573 для завивки волосся
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Плойка для афро-кучерів тонка із затискачем Плойка для завивки волосся VGR V-573 32 Вт 10 мм 39 см дисплей
Rozetka.ua (Київ)
777 грн.
← купити
Плойка для афро-кучерів VGR V-573 52811 із затискачем та дисплеєм, діаметр 10 мм
Rozetka.ua (Київ)
744 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-573, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен VGR V-573. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен VGR V-573 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія