шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
VGR (основне призначення)
багатофункціональна машинка для стрижки
набір машинка для стрижки + тример
набір тример + електробритва
тример для бороди і носа
тример для бороди, носа і брів
тример для носа і вух
тример для тіла і брів
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся VGR V-600 за ціною від 800 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис VGR V-600

Петля для підвішування; Дисплей; Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час роботи (хв): 200; Тип акумулятора: Li-Ion; індикатор змащення леза; Матеріал /покриття лез: керамічне; Регулювання довжини ножа; Довжина стрижки (мм): 0.8 – 12; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 6; Функції насадок/головок: ніж для стрижки
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)
6 шт. / 1.5, 3, 4.5, 6, 9, 12 мм /
Довжина стрижки
0.8 – 12 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1150 грн.

від 800  до 1 895 грн.
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-600, 6 насадок, регулятор висоти, 7000 RPM, LED-дисплей Чорна
MAUDAU (Київ)
940 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-600 Колір: чорний
Rozetka.ua (Київ)
872 грн.
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-600. Колір: чорний
Rozetka.ua (Київ)
927 грн.
← купити
Акумуляторна машинка з LED-дисплеєм для стрижки волосся та бороди VGR V-600
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Професійна акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-600
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна машинка для стрижки волосся та бороди з USB та LED-дисплеєм VGR V-600 Pro Зелений + Щітка
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-600, чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 129 грн.
← купити
Професійна акумуляторна машинка для стриження VGR V-600 LED 200 хв Роторна 7000 об/хв (6 насадок) Чорна
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Машинка для стрижки трімер волосся акумуляторна VGR V 600 мАh, 4 насадки, 5 Вт, Чорна (259)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Машинка для стрижки VGR V-600 black акумуляторна 8W
Rozetka.ua (Київ)
994 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VGR V-600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся VGR V-600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся VGR V-600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія