шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Vinga Advanced D68 [Advanced D6856]

Конфігурації і ціни 732Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Vinga Advanced D68 (Advanced D6856) за ціною від 32241 грн.
Фото 4

Серия Vinga Advanced D68

Модифікації Vinga Advanced D68 60
Где купить? [Advanced D6856]
Характеристики [Advanced D6856]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
480 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вхід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
410x180x320 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  39000 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0124
від 32 208 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8082
від 34 227 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5786
від 31 650 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8076
від 32 134 грн.
2E Rational Alfa
2E-10097
від 33 018 грн.
HP 290 G9 MT
6D326EA
від 35 244 грн.
Artline Business B29
B29v66Win
від 35 107 грн.
Artline Business B19
B19v02Win
від 35 797 грн.
Artline Business B29
B29v61Win
від 34 628 грн.
HP 290 G9 MT
6B2X7EA
від 37 224 грн.
Artline Business B57
B57v27Win
від 37 838 грн.
2E Rational Elox
2E-10819
від 34 721 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6846
від 31 527 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6836
від 31 515 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0074
від 30 150 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8079
від 31 310 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 28 991 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5774
від 29 351 грн.
Artline Business B29
B29v58Win
від 31 366 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5762
від 28 944 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6826
від 28 315 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8055
від 28 360 грн.
Artline Business B57
B57v30
від 36 345 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0064
від 31 409 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8397
від 32 939 грн.
Artline Business B19
B19v03
від 34 629 грн.
Artline Business B27
B27v69Win
від 37 310 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8100
від 35 110 грн.
Artline Business B27
B27v75Win
2E Rational Basis RD...
2E-11346
від 30 814 грн.

від 32 241  до 42 498 грн.
Комп'ютер Vinga Advanced D6856 (I5M32INTW.D6856) I5M32INTW.D6856
Itbox.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
Vinga I5M32INTW.D6856
Mallprix.com (Київ)
34 279 грн.
← купити
Компьютер Vinga Advanced D6856 (I5M32INTW.D6856)
Q-techno.com.ua (Київ)
33 857 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D6856 (I5M32INTW.D6856) I5M32INTW.D6856
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D6856 (I5M32INTW.D6856) I5M32INTW.D6856
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D6856 (I5M32INTW.D6856) I5M32INTW.D6856
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D6856 (I5M32INTW.D6856) I5M32INTW.D6856
icom.net.ua (Київ)
32 241 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced d6856 (i5m32intw.d6856)
Tviy-Dim.com (Київ)
36 331 грн.
← купити
Комп'ютер Vinga Advanced D6856 (I5M32INTW.D6856)
MAUDAU (Київ)
36 362 грн.
← купити
Vinga Персональний компютер Vinga Advanced D6856 (I5M32INTW.D6856)
MTA.ua (Київ)
34 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vinga Advanced D6856, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Vinga Advanced D68 (Advanced D6856). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Vinga Advanced D68 (Advanced D6856) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія