шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Elox [2E-10819]

Конфігурації і ціни 12Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Elox (2E-10819) за ціною від 34721 грн.

Серия 2E Rational Elox

Модифікації 2E Rational Elox 1
Где купить? [2E-10819]
Характеристики [2E-10819]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
352x180x425 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  42000 грн.
Artline Business B57
B57v27Win
від 37 838 грн.
Artline Business B19
B19v02Win
від 35 718 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0084
від 35 975 грн.
2E Rational Alfa
2E-10097
від 32 456 грн.
Artline Business B29
B29v66Win
від 35 111 грн.
Artline Business B29
B29v61Win
від 34 628 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6846
від 31 527 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8079
від 31 310 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 28 926 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8100
від 35 110 грн.
Artline Business B27
B27v75Win
Artline Business B27
B27v69Win
від 37 310 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8082
від 34 227 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8076
від 32 134 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6856
від 32 241 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0124
від 31 778 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0064
від 31 338 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8397
від 32 939 грн.
Artline Business B19
B19v03Win
від 41 535 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5786
від 31 650 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11346
від 30 814 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6836
від 31 515 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0074
від 30 082 грн.
2E-11345
від 30 414 грн.
Artline Business B17
B17v04Win
від 33 350 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8117
від 32 770 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8415
від 38 390 грн.
Vinga Advanced D81
Advanced D8116
від 31 417 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8078
від 31 383 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0054
від 29 332 грн.

від 34 721  до 43 401 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10819)
Цифра (Київ)
37 396 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-10819)
Stls.store (Київ)
38 159 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-10819) 2E-10819
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10819) 2E-10819
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-10819) 2E-10819
E-server.com.ua (Київ)
38 049 грн.
← купити
Комп'ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, H610, HT-01B, 500W, Win11P 2E-10819
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-10819
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, H610, HT-01B, 500W, Win11P (2E-10819) (1861306) 2E-108
icom.net.ua (Київ)
34 721 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-10819)
MTA.ua (Київ)
37 099 грн.
← купити
2E Rational 2E-10819
Kvshop.com.ua (Київ)
37 799 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-10819, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Elox (2E-10819). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Elox (2E-10819) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія