шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Walker (тип)
мережевий ЗП
автомобільний ЗП
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Walker WH-27 за ціною від 149 грн.

Характеристики та опис Walker WH-27

Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB - USB C; індикатор роботи; Макс. потужність (USB) (Вт): 10;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
10 Вт
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB - USB C
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 149  до 202 грн.
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) WALKER WH-27 2USB / 2.1A black (4072)
Rozetka.ua (Київ)
149 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) 2в1 WALKER WH-27 2USB / 2.1A + Micro white
Rozetka.ua (Київ)
179 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) WALKER WH-27 2USB / 2.1A black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) 2в1 WALKER WH-27 2USB / 2.1A + Type-C black
Rozetka.ua (Київ)
169 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) 2в1 WALKER WH-27 2USB / 2.1A + Type-C white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) 2в1 WALKER WH-27 2USB / 2.1A + Type-C black
Rozetka.ua (Київ)
202 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) 2в1 WALKER WH-27 2USB / 2.1A + Type-C white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) WALKER WH-27 2USB / 2.1A black
Rozetka.ua (Київ)
188 грн.
← купити
Зарядний пристрій мережевий 2USB + кабель MicroUSB 2,0A чорний WALKER WH-27
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Walker WH-27, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Walker WH-27. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Walker WH-27 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія