шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BA105A Stellar за ціною від 84 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BA105A Stellar

Вага (г): 70; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - microUSB, USB C, Lightning; Макс. потужність (USB) (Вт): 15;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
15 Вт
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Вага
70 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 84  до 314 грн.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA105A Stellar three-port charger White (6941991125270)
Rozetka.ua (Київ)
84 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
314 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger White
Rozetka.ua (Київ)
304 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar 3-port charger set (Micro) (EU) White (6941991125294)
Rozetka.ua (Київ)
156 грн.
← купити
Сетевое зарядне пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger White (6941991125270)
Rozetka.ua (Київ)
143 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger White (6941991125270)
Rozetka.ua (Київ)
140 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger set (Micro) (EU) White (6941991125294)
Rozetka.ua (Київ)
160 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A 3 порти Micro-USB White
Rozetka.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A 15W, White
Rozetka.ua (Київ)
217 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA105A Stellar three-port charger White (6941991125270)
Rozetka.ua (Київ)
112 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA105A Stellar, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA105A Stellar. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA105A Stellar у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія