шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни70Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco C147A Charm за ціною від 145 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Hoco C147A Charm

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 145  до 437 грн.
Hoco C147A 20w PD/QC USB-C/USB-A ports charger + USB-C to USB-C white
AKS.ua (Київ)
201 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C147A PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) White
MTA.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C147A Charm PD20W+QC3.0 Charger Set C to iP EU White (6942007630283) 6942007630283
FOXTROT.UA (Київ)
216 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO Charm charger C147A 1USB/1Type-C, 20W/3A, PD/QC White (6942007630276)
One-click.com.ua (Дніпро)
148 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C147A Charm PD20W+QC3.0 charger (EU) White (6942007630276) 6942007630276
Dendi.ua (Мукачево)
249 грн.
← купити
Сетевое зарядное устройство HOCO C147A Charm PD20W+QC3.0 charger set C to C white
Bigmo.com.ua (Дніпро)
168 грн.
← купити
HOCO C147A Charm PD20W+QC3.0 charger (EU) White (6942007630276) C147ACharmPD20W+QC3.0charger(EU)White(6942007630276)
COMFY.ua (Київ)
169 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C147A Charm 1xUSB-C PD20W + 1xUSB QC3.0 + cable USB-C to Lightning White (6942007630283) 694200763028
Itbox.ua (Київ)
301 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO C147A Charm 1xUSB-C PD20W + 1xUSB QC3.0 + cable USB-C to Lightning White (6942007630283) 694200763028
Brain.com.ua (Київ)
← купити
МЗП Hoco C147A PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) White
MAUDAU (Київ)
180 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C147A Charm, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C147A Charm. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C147A Charm у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія