шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни139Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Hoco CS13A Ocean за ціною від 121 грн.
Відео 2Фото 14

Характеристики та опис Hoco CS13A Ocean

Вага (г): 45; Габарити (мм): 77x45x32; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
77x45x32 мм
Вага
45 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 121  до 571 грн.
Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS13A OCEAN SINGLE PORT PD20W CHARGER SET (TYPE-C TO TYPE-C) Black
MTA.ua (Київ)
209 грн.
← купити
Hoco 6942007603843
Mallprix.com (Київ)
172 грн.
← купити
Зарядний пристрій HOCO CS13A Ocean single port PD20W charger Black (6942007603805) 6942007603805
FOXTROT.UA (Київ)
126 грн.
← купити
HOCO CS13A PD20W charger set Type-C Black (6942007603843) CS13APD20WchargersetType-CBlack(6942007603843)
COMFY.ua (Київ)
175 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS13A Ocean single port PD20W charger Black (6942007603805) 6942007603805
Dendi.ua (Мукачево)
159 грн.
← купити
Зарядний пристрій Hoco Type-C to Type-C cable Ocean single port charger CS13A 1type-C, 20W/3A, PD/QC White (000010370)
One-click.com.ua (Дніпро)
153 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS13A Ocean single port PD20W Charger Set (Type-C to Type-C) Black 6942007603843
Comtrading.ua (Київ)
468 грн.
← купити
МЗП Hoco CS13A Ocean PD20W (1USB-C) Black
MAUDAU (Київ)
← купити
МЗП Hoco CS13A Ocean PD20W (1USB-C) White IS-000000749612
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
432 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco CS13A Ocean single port PD20W charger Black (6942007603805)
Rozetka.ua (Київ)
220 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco CS13A Ocean, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco CS13A Ocean. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco CS13A Ocean у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія