шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни94Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Borofone BA71A Power за ціною від 117 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Borofone BA71A Power

Вага (г): 43; Габарити (мм): 79x41x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
79x41x26 мм
Вага
43 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 117  до 824 грн.
Borofone Адаптер живлення для телефона Borofone BA71A PD20W White
MTA.ua (Київ)
199 грн.
← купити
BOROFONE 6974443387964
Mallprix.com (Київ)
147 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White (6974443387964) 6974443387964
FOXTROT.UA (Київ)
169 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone Type-C to Lightning Cable Power single port charger set BA71A 1Type-C, 20W/3A, PD/QC Black (00000
One-click.com.ua (Дніпро)
145 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA71A USB-C PD20W white (6974443387964) 6974443387964
Comtrading.ua (Київ)
498 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA71A USB-C PD20W white (6974443387964) 6974443387964
E-server.com.ua (Київ)
178 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA71A USB-C PD20W white (6974443387964)
MAUDAU (Київ)
288 грн.
← купити
МЗП Borofone BA71A PD20W (1USB-C) Чорний IS-000000667012
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
439 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone BA71A Power PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
161 грн.
← купити
Borofone Адаптер живлення для телефона Borofone BA71A PD20W Black
MTA.ua (Київ)
229 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA71A Power, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA71A Power. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA71A Power у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія