шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
інші
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Hoco C135A Rock за ціною від 229 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco C135A Rock

Вага (г): 46; Габарити (мм): 80x44x30; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
80x44x30 мм
Вага
46 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 229  до 352 грн.
Hoco C135A Rock 20w PD/QC USB-C/USB-A ports charger white
AKS.ua (Київ)
229 грн.
← купити
Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C135A Rock White PD20W+QC3.0 charger
MTA.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Hoco C135A USB QC3.0 / Type-C PD3.0 20W швидка зарядка - White
Rozetka.ua (Київ)
288 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Hoco C135A PD20W / 3A USB+Type-C із швидкою зарядкою White
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій HOCO C135A Rock PD20W QC3.0 White
Rozetka.ua (Київ)
352 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco C135A Rock, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Hoco C135A Rock. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Hoco C135A Rock у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія