шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Borofone BA55A Crown за ціною від 219 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Borofone BA55A Crown

Вага (г): 47; Габарити (мм): 80x40x24; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
80x40x24 мм
Вага
47 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 219  до 385 грн.
Зарядний пристрій Borofone BA55A Crown 2 виходи Type-C і USB 20 Вт біле
MAUDAU (Київ)
295 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone BA55A 20W (PD3.0, QC4.0) порти USB+TypeС White (36670)
Rozetka.ua (Київ)
240 грн.
← купити
Зарядне мережеве BOROFONE BA55A Crown (PD + QC3.0) (1USB 3A 20W) Білий
Rozetka.ua (Київ)
222 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Білий Borofone BA55A (BA55A)
Rozetka.ua (Київ)
219 грн.
← купити
Мережевий Зарядний пристрій Borofone BA55A dual port PD20W+QC3.0 Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
371 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA55A Crown 2 виходу Type-C та USB 20Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
МЗП 1USB + Type-C Borofone BA55A PD20W+QC3.0 White
Rozetka.ua (Київ)
385 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA55A Crown, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA55A Crown. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA55A Crown у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія