шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни91Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BA71A Power за ціною від 145 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Borofone BA71A Power

Вага (г): 43; Габарити (мм): 79x41x26; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - Lightning; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
79x41x26 мм
Вага
43 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 145  до 824 грн.
Borofone Адаптер живлення для телефона Borofone BA71A PD20W White
MTA.ua (Київ)
199 грн.
← купити
BOROFONE 6974443387964
Mallprix.com (Київ)
147 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White (6974443387964) 6974443387964
FOXTROT.UA (Київ)
169 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone Type-C to Lightning Cable Power single port charger set BA71A 1Type-C, 20W/3A, PD/QC Black (00000
One-click.com.ua (Дніпро)
145 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA71A USB-C PD20W white (6974443387964) 6974443387964
Comtrading.ua (Київ)
498 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA71A USB-C PD20W white (6974443387964) 6974443387964
E-server.com.ua (Київ)
177 грн.
← купити
Зарядний пристрій BOROFONE BA71A USB-C PD20W white (6974443387964)
MAUDAU (Київ)
288 грн.
← купити
МЗП Borofone BA71A PD20W (1USB-C) Чорний IS-000000667012
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
439 грн.
← купити
Зарядний пристрій Borofone BA71A Power PD20W Black
Rozetka.ua (Київ)
161 грн.
← купити
Borofone Адаптер живлення для телефона Borofone BA71A PD20W Black
MTA.ua (Київ)
229 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA71A Power, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA71A Power. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA71A Power у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія