шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BAS83A Star за ціною від 144 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Borofone BAS83A Star

Вага (г): 65; Габарити (мм): 81x37x33; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; індикатор роботи; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 15; Макс. потужність (USB) (Вт): 20
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
81x37x33 мм
Вага
65 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 144  до 539 грн.
Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger Black
AKS.ua (Київ)
199 грн.
← купити
МЗП Borofone BAS83A Star PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black
MAUDAU (Київ)
153 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS83A Star PD20W+QC3.0 charger set (C to iP) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
374 грн.
← купити
Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger White
AKS.ua (Київ)
← купити
Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to USB-C cable Black
AKS.ua (Київ)
194 грн.
← купити
Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to USB-C cable White
AKS.ua (Київ)
203 грн.
← купити
Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to Lightning cable Black
AKS.ua (Київ)
360 грн.
← купити
Borofone BAS83A 20w PD/QC3.0 USB-C/USB-A fast charger + USB-C to Lightning cable White
AKS.ua (Київ)
← купити
МЗП Borofone BAS83A Star PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C White
MAUDAU (Київ)
← купити
МЗП Borofone BAS83A Star PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) Black
MAUDAU (Київ)
144 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BAS83A Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BAS83A Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BAS83A Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія