шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити насос / компресор Winso 120220 за ціною від 590 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Winso 120220

Довжина шланга (м): 0.65; Максимальний тиск (Атм): 7; Джерело живлення: Манометр: аналоговий; Тип: ножне
Тип
ножне
Манометр
аналоговий
Максимальний тиск
7 Атм
Довжина шланга
0.65 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 590  до 972 грн.
Winso 80х130 мм (120220) 80х130мм(120220)
COMFY.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Насос ножний Winso з манометром циліндр 80*130мм. (120220)
АЛЛО (Київ)
691 грн.
← купити
Ножний насос Winso 120220 з манометром 6 Бар 60 см (5902310120223)
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Насос ножний для накачування спущених універсальних шин з манометром Winso циліндр 80*130мм TR120220
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити
Насос ножний Winso з манометром, циліндир 80x130мм (120220)
Rozetka.ua (Київ)
654 грн.
← купити
Насос ножний циліндр WINSO 120220 80х130 (5103)
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
Ножний насос Winso 120220 з манометром 7 Бар 60 см
Rozetka.ua (Київ)
600 грн.
← купити
Ножний насос Winso з манометром 80х130мм для накачування шин та контролю тиску автомобільний насос чорний SK120220А12
Rozetka.ua (Київ)
826 грн.
← купити
Насос ножний з манометром 80*130 мм Winso (120220)
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Насос ножний з манометром Winso 8*13см, шланг 60см, 3 адаптери 120220
Rozetka.ua (Київ)
972 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Winso 120220, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насос / компресор Winso 120220. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насос / компресор Winso 120220 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія