| Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Mint Green АЛЛО (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Dual Sim Ice Blue Redmi Note 13 4 Click.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Redmi Note 13 8/256 Midnight Black 1020555Xiaomi Moyo.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Ktc.ua (Рівне) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (Global, NFC) Stylus.ua (Київ) | 7 799 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB без NFC Blue EU Redmi Note 13 4G ШО (Київ) | 7 628 грн. ← купити |
| XIAOMI REDMI NOTE 13 8/256GB ICE BLUE Pro100market.com.ua (Київ) | 9 402 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black EU Newsmag.com.ua (Дніпро) | 7 790 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue EU 00000020088-138 Kvshop.com.ua (Київ) | 8 144 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (Global, NFC) Цифра (Київ) | 7 699 грн. ← купити |
| XIAOMI REDMI NOTE 13 8/256GB ICE BLUE Vodogreyka.com.ua (Київ) | 9 355 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB (Midnight Black) Ctrs.com.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black 1020555 Mta.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Redmi Note 13 8/256 Mint Green (no NFC) Global EU Touch (Дніпро) | 7 419 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue (Global Version) 11794 Easymac.com.ua (Київ) | 8 160 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green (Global Version) Pixophone.com (Івано-Франківськ) | 8 200 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 256 ГБ / 8 ГБ NFC Black Sm@rtBuy (Кривий Ріг) | 7 077 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Denika.ua (Харків) | 8 154 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Кібернетики (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Avic.com.ua (Харків) | 7 790 грн. ← купити |
| Мобильный телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (1020557) 102055 Comtrading.ua (Київ) | 8 302 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Beconnect.com.ua (Київ) | 7 099 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Tehnomarket.ua (Вінниця) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue EU Noteboochek.com.ua (Київ) | 7 189 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Europe Mobileplanet.ua (Одеса) | 8 032 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (1020555) 10 Brain.com.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Mint Green NFC Global version Гарантія 3 міся Techno-kym.com.ua (Київ) | 7 663 грн. ← купити |
| Xiaomi Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (1020 Itbox.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Ice Blue Tehno-mart.com.ua (Київ) | 9 090 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black AKS.ua (Київ) | 7 699 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Global NFC (Mint Green) Marketsmart.com.ua (Київ) | 7 749 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Limon.in.ua (Хмельницький) | 7 699 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue (EU Global) G10.in.ua (Чернівці) | 7 580 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Rezervacija.com.ua (Київ) | 7 099 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue NFC Demping.store (Кривий Ріг) | 7 399 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Ice Blue Persimon.com.ua (Вінниця) | 8 499 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Justbuy.com.ua (Київ) | 7 499 грн. ← купити |
| Смартфон XIAOMI Redmi Note 13 8/256GB Dual Sim Ice Blue FOXTROT.UA (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Ice Blue 1020556 SellPoint (Київ) | 9 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Midnight Black RedmiNote138/256GbMidnightBlac COMFY.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Optsklad.com (Львів) | 7 698 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Economia.com.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Zhuk.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (1020555) Pcsmart.ua (Київ) | 8 796 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Without NFC Dual Sim Ice Blue 117845 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 7 816 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Xkom.shop (Львів) | 11 990 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green NFC Mobus.com.ua (Кривий Ріг) | 7 749 грн. ← купити |
| XIAOMI REDMI NOTE 13 8/256GB ICE BLUE 1smarty.com.ua (Київ) | 9 308 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Dnn.in.ua (Львів) | 13 340 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 7 510 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (1020555) Rozetka.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Ice Blue АЛЛО (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Midnight Black АЛЛО (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Without NFC Dual Sim Ice Blue EU Click.ua (Київ) | 7 398 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (Global, NFC) Stylus.ua (Київ) | 7 799 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (Global, NFC) Stylus.ua (Київ) | 7 799 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (Global, no NFC) Stylus.ua (Київ) | 7 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (Global, no NFC) Stylus.ua (Київ) | 7 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (Global, no NFC) Stylus.ua (Київ) | 7 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Ktc.ua (Рівне) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Ktc.ua (Рівне) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Blue EU ШО (Київ) | 8 064 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Green EU ШО (Київ) | 8 064 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green EU Newsmag.com.ua (Дніпро) | 7 790 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (1020555) 1020555 Kvshop.com.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (1020557) 1020557 Kvshop.com.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Kvshop.com.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green EU 00000020088-125 Kvshop.com.ua (Київ) | 8 687 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black EU 00000020088-137 Kvshop.com.ua (Київ) | 8 687 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (Global, NFC) Цифра (Київ) | 7 699 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (Global, NFC) Цифра (Київ) | 7 699 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (Global, no NFC) Цифра (Київ) | 7 899 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (Global, no NFC) Цифра (Київ) | 7 899 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (Global, no NFC) Цифра (Київ) | 7 899 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (Global) 1020556 Mta.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green 1020557 Mta.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue 38030 Mta.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black 2381 Mta.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Gree Mta.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black (Global Version) Pixophone.com (Івано-Франківськ) | 8 200 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue (Global Version) Pixophone.com (Івано-Франківськ) | 8 200 грн. ← купити |
| Смартфон Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Global EU Touch (Дніпро) | 7 489 грн. ← купити |
| Смартфон Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Global EU Touch (Дніпро) | 7 489 грн. ← купити |
| Смартфон Redmi Note 13 8/256 Mint Green Global EU Touch (Дніпро) | 7 539 грн. ← купити |
| Смартфон Redmi Note 13 8/256 Midnight Black (no NFC) Global EU Touch (Дніпро) | 7 299 грн. ← купити |
| Смартфон Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (no NFC) Global EU Touch (Дніпро) | 7 299 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Denika.ua (Харків) | 7 807 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Denika.ua (Харків) | 8 154 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Кібернетики (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Кібернетики (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Avic.com.ua (Харків) | 7 576 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Avic.com.ua (Харків) | 7 576 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black (No NFC) Avic.com.ua (Харків) | 7 875 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue (No NFC) Avic.com.ua (Харків) | 7 576 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green (No NFC) Avic.com.ua (Харків) | 7 875 грн. ← купити |
| Мобильный телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black (1020555) 10 Comtrading.ua (Київ) | 7 519 грн. ← купити |
| Мобильный телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (1020556) 1020556 Comtrading.ua (Київ) | 8 302 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256 ГБ Dual Sim Ice Blue Redmi Note 13 Comtrading.ua (Київ) | 7 236 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256 ГБ Dual Sim Midnight Black Redmi No Comtrading.ua (Київ) | 8 380 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Ice Blue Note 13 8/256 Blue Comtrading.ua (Київ) | 7 867 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Mint Green Note 13 8/256 Green Comtrading.ua (Київ) | 7 867 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256 ГБ Dual Sim Mint Green EU Redmi Not Comtrading.ua (Київ) | 8 380 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 256Gb 8Gb EU Black Note 13 4G 8/256 Black Comtrading.ua (Київ) | 7 236 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 256Gb 8Gb NFC EU Green Redmi Note 13 4G 8 Comtrading.ua (Київ) | 7 519 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 256Gb 8Gb NFC EU Black Comtrading.ua (Київ) | 7 519 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256 ГБ Без NFC Dual Sim Ice Blue EU Red Comtrading.ua (Київ) | 7 137 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Tehnomarket.ua (Вінниця) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Tehnomarket.ua (Вінниця) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Europe Mobileplanet.ua (Одеса) | 8 164 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Europe Mobileplanet.ua (Одеса) | 8 164 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Госком Mobileplanet.ua (Одеса) | 8 898 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Госком Mobileplanet.ua (Одеса) | 8 898 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Госком Mobileplanet.ua (Одеса) | 8 898 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (1020556) 1020556 Brain.com.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (1020557) 102055 Brain.com.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (1020557) Itbox.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (1020556) 1 Itbox.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Ice Blue NFC Global version Гарантія 3 місяці Techno-kym.com.ua (Київ) | 7 630 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Midnight Black Tehno-mart.com.ua (Київ) | 9 290 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Mint Green Tehno-mart.com.ua (Київ) | 9 290 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Ocean Sunset (no NFC) Global version Гарантія Techno-kym.com.ua (Київ) | 7 584 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Midnight Black NFC Global version Гарантія 3 Techno-kym.com.ua (Київ) | 7 630 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Global NFC (Ice Blue) Marketsmart.com.ua (Київ) | 7 749 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Limon.in.ua (Хмельницький) | 7 699 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Limon.in.ua (Хмельницький) | 7 699 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black (EU Global) G10.in.ua (Чернівці) | 7 580 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green NFC Demping.store (Кривий Ріг) | 7 399 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black NFC Demping.store (Кривий Ріг) | 7 399 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Midnight Black Persimon.com.ua (Вінниця) | 8 499 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Mint Green Persimon.com.ua (Вінниця) | 8 499 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Justbuy.com.ua (Київ) | 7 499 грн. ← купити |
| Смартфон XIAOMI Redmi Note 13 8/256GB Dual Sim Mdnight Black FOXTROT.UA (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон XIAOMI Redmi Note 13 8/256GB Dual Sim Mint Green FOXTROT.UA (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Midnight Black 1020555 SellPoint (Київ) | 9 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256 Mint Green 1020557 SellPoint (Київ) | 9 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Ice Blue RedmiNote138/256GbIceBlue COMFY.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Mint Green RedmiNote138/256GbMintGreen COMFY.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Zhuk.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Zhuk.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Justbuy.com.ua (Київ) | 7 499 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Xkom.shop (Львів) | 11 990 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue NFC Mobus.com.ua (Кривий Ріг) | 7 749 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black NFC Mobus.com.ua (Кривий Ріг) | 7 749 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green AKS.ua (Київ) | 7 699 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue AKS.ua (Київ) | 7 699 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (1020556) Pcsmart.ua (Київ) | 8 796 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Economia.com.ua (Київ) | 8 899 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Economia.com.ua (Київ) | 8 899 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb NFC Ice Blue Economia.com.ua (Київ) | 8 899 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb NFC Midnight Black Economia.com.ua (Київ) | 8 899 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Dnn.in.ua (Львів) | 13 340 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Dnn.in.ua (Львів) | 13 340 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green 113810 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 8 008 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue 114223 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 8 008 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black 114360 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 8 008 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 7 616 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 7 616 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Without NFC Dual Sim Ice Blue EU Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 7 402 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Xkom.shop (Львів) | 11 144 грн. ← купити |
| Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Global NFC (Midnight Black) Marketsmart.com.ua (Київ) | 7 499 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (1020557) Rozetka.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (1020556) Rozetka.ua (Київ) | 8 999 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black UA Rozetka.ua (Київ) | 9 099 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green UA Rozetka.ua (Київ) | 9 099 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue UA Rozetka.ua (Київ) | 9 099 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Global Rozetka.ua (Київ) | 8 199 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Global Rozetka.ua (Київ) | 8 199 грн. ← купити |
| Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Global Rozetka.ua (Київ) | 8 199 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green (Global Version) Rozetka.ua (Київ) | 9 592 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue (Global Version) Rozetka.ua (Київ) | 9 592 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Without NFC Dual Sim Ice Blue EU Rozetka.ua (Київ) | 8 433 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black UA Rozetka.ua (Київ) | 10 069 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Europe Rozetka.ua (Київ) | 9 303 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green UA Rozetka.ua (Київ) | 10 069 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue UA Rozetka.ua (Київ) | 10 069 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Europe Rozetka.ua (Київ) | 9 225 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue (no NFC) Europe Rozetka.ua (Київ) | 8 532 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Europe Rozetka.ua (Київ) | 9 986 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Mint Green Rozetka.ua (Київ) | 8 499 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Midnight Black Rozetka.ua (Київ) | 8 499 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256GB Ice Blue Rozetka.ua (Київ) | 9 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8 / 256 GB Ice Blue Rozetka.ua (Київ) | 9 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Mint Green (зелений) європа Rozetka.ua (Київ) | 8 800 грн. ← купити |
| Телефон Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb Mint Green UA Rozetka.ua (Київ) | 9 150 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb NFC Mint Green (Global Version) Rozetka.ua (Київ) | 8 821 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb NFC Ice Blue (Global Version) Rozetka.ua (Київ) | 7 999 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb NFC Midnight Black (Global Version) Rozetka.ua (Київ) | 8 821 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb без NFC Midnight Black (Global Versi Rozetka.ua (Київ) | 8 799 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 8/256Gb без NFC Mint Green (Global Version) Rozetka.ua (Київ) | 8 799 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue (Global Version) NFC Rozetka.ua (Київ) | 8 581 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb Mint Green (Global Version) Без N Rozetka.ua (Київ) | 8 490 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb Ice Blue (Global Version) Rozetka.ua (Київ) | 8 490 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black (Global Version) N Rozetka.ua (Київ) | 8 458 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb Mint Green (Global Version) NFC Rozetka.ua (Київ) | 8 581 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb Mint Green (UA UCRF) NFC Rozetka.ua (Київ) | 9 469 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb Midnight Black (UA UCRF) NFC Rozetka.ua (Київ) | 9 469 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb Midnight Black (Global Version) Rozetka.ua (Київ) | 8 003 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256Gb Ice Blue (UA UCRF) Rozetka.ua (Київ) | 9 469 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green Europe Rozetka.ua (Київ) | 9 389 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue Europe Rozetka.ua (Київ) | 9 468 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black UA Rozetka.ua (Київ) | 10 248 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Mint Green UA Rozetka.ua (Київ) | 10 248 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue UA Rozetka.ua (Київ) | 10 248 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Ice Blue (no NFC) Europe Rozetka.ua (Київ) | 8 683 грн. ← купити |
| Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black Europe Rozetka.ua (Київ) | 10 163 грн. ← купити |
Усі ціни (Україна) (205) |