шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі10+
Купити корпус Zalman P40 DS Black за ціною від 6381 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Zalman P40 DS Black

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО збоку: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 10; Місць для вентиляторів знизу: 3x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 3x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 120мм (1xZM-AF120, 3xZM-AF120R)
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
492x235x452 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
дисплей на передній панелі
тримач відеокарти
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  8250 грн.

від 6 381  до 7 999 грн.
Корпус Zalman P40 DS Black без БЖ P40DSBLACK
Click.ua (Київ)
6 629 грн.
← купити
Корпус ZALMAN P40 DS (P40DSBLACK) P40DSBLACK
FOXTROT.UA (Київ)
6 989 грн.
← купити
Корпус Zalman P40 DS (P40DSBLACK) P40DSBLACK
Moyo.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman P40 DS без БЖ чорний (P40DSBLACK)
Nkt.ua (Київ)
6 381 грн.
← купити
Zalman P40DSBLACK
Mallprix.com (Київ)
6 583 грн.
← купити
Корпус для ПК Zalman P40DSBLACK
Itbox.ua (Київ)
← купити
Корпус Zalman p40 ds, Black, Mid Tower, без бж, для atx / Micro atx / Mini itx, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. cpu - 165 мм / v
Tviy-Dim.com (Київ)
7 289 грн.
← купити
Корпус Zalman P40 DS Black Без БЖ (P40DSBLACK) UA P40DSBLACK
Sota.store (Київ)
← купити
Zalman P40 DS Black без БП P40DSBlackбезБП
COMFY.ua (Київ)
7 369 грн.
← купити
Zalman P40DSBLACK — Корпус P40 DS без БЖ, 2xUSB3.0, 1x Type C, 3x120мм ARGB Reverse, 1x120мм ARGB, VGA 420мм, LCS ready, TG
Comtrade.ua (Київ)
6 429 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Zalman P40 DS Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Zalman P40 DS Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Zalman P40 DS Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія