шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ігровий маніпулятор 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth Controller

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити ігровий маніпулятор 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth Controller за ціною від 1659 грн.
Відео 2Фото 23

Характеристики та опис 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth Controller

Гіроскоп; на датчиках Холла; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 4; Розташування стіків: асиметричне; Датчики: на датчиках Холла; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 15; Радіус дії (м): 10; Підключення: Bluetooth / дротове
Колір
Тип пристрою
геймпад
Підключення
Bluetooth / дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Час роботи
15 год
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
8BitDo Ultimate 2C wireless controller review | PC Gamer
від 1 659  до 3 499 грн.
Геймпад 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth 81NC Blue Edition
Touch (Дніпро)
1 659 грн.
← купити
Геймпад 8BitDo Ultimate 2C Blue
Tomdom.in.ua (Львів)
2 212 грн.
← купити
Геймпад 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth 80NC Pink Edition [151344]
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Геймпад 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth 80NC Pink Edition
Touch (Дніпро)
← купити
Геймпад 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth 81NC Blue Edition [151322]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймпад 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth Controller Pink Pink для Nintendo Switch / Nintendo Switch 2, арт. RET00499
Rozetka.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Геймпад 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth Controller Blue Blue для Nintendo Switch / Nintendo Switch 2, арт. RET00498
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth Controller, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth Controller. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор 8BitDo Ultimate 2C Bluetooth Controller у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія