шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни78Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech Bloody A60A за ціною від 876 грн.
Фото 8

Характеристики та опис A4Tech Bloody A60A

в обплетенні; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: багатобарвна;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: долонний, пальцевий; Ресурс перемикачів: 20 млн натискань; Перемикачі (світчі): Light Strike, оптичні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3327
Роздільна здатність сенсора800 – 4000 DPI
Макс. прискорення30 G
Макс. швидкість220 ips
Макс. частота опитування1000 Гц (1 мс)
Кількість кнопок7
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)Light Strike, оптичні
Ресурс перемикачів20 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Оптимальний хватдолонний, пальцевий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусабагатобарвна
Підсвічування з ефектами+
Матеріал ніжокметал / X'Glide /
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Довжина кабелю1.8 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)124x74x41 мм
Вага153 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 876  до 1 540 грн.
Bloody Мишка Bloody A4Tech A60A Blazing Black USB
MTA.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody A60A Black A60A Bloody (Black)
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша A4TECH A60A Bloody (Black) A4 Tech A60A Bloody (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мишка A4Tech A60A Bloody Black A60A Bloody (Black)
ШО (Київ)
926 грн.
← купити
Миша Bloody A60A Blazing A60A Bloody (Black)
Openshop.ua (Київ)
1 356 грн.
← купити
Миша Bloody A60A Black A60A Bloody (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
A4Tech Bloody A60A Black
Mallprix.com (Київ)
911 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black (4711421919159) 4711421919159
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова Bloody A60A Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black (4711421919159) 4711421919159
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody A60 Activated Black A60A BLOODY
Telemart.ua (Київ)
← купити
Bloody A60A Blazing Bloody A60A Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
876 грн.
← купити
Bloody A60A (Black) A60A(Black)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Геймерська миша A4Tech A60A Bloody Black A60A Bloody (Black)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка A4tech Bloody A60A Black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка Bloody A4Tech A60A Blazing Black USB
Soho.com.ua (Київ)
969 грн.
← купити
A4Tech Bloody Blazing A60 Black (A4TMYS45084)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 359 грн.
← купити
Миша ігрова A4-Tech Bloody A60 Activated, Gaming, металеві ніжки, чорна
Mobicase.net (Київ)
989 грн.
← купити
Миша ігрова A4-Tech Bloody A60 Activated, Gaming, металеві ніжки, чорна (A60A Bloody (Black))
Nkt.ua (Київ)
← купити
Мышь A4Tech Bloody A60A USB black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
934 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black (4711421919159) 4711421919159
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова комп'ютерна миша Bloody A4 Tech A60A (Black)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech A60A Bloody Black USB
Zhuk.ua (Київ)
884 грн.
← купити
A4Tech A60A Bloody (Black) A60A Bloody (Black)
Comtrade.ua (Київ)
964 грн.
← купити
Миша ігрова A4Tech Bloody A60A Black USB
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 039 грн.
← купити
Миша Bloody A60A Activated Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Bloody A60A Blazing
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 182 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black (4711421919159) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 136 грн.
← купити
Миша Bloody A4Tech A60A USB Black (A60A (Black))
MAUDAU (Київ)
1 149 грн.
← купити
A4Tech A60A Bloody Black USB Bloody A60A Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody A60A Activated Gaming, Optical 4000CPI 167036
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 119 грн.
← купити
Миша Bloody A4Tech A60A USB Black (A60A (Black)) A60A Bloody (Black)
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody A60A USB Black (4711421919159)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech A60A Bloody (Black) A60A Bloody (Black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
A4Tech Bloody A60 Blazing Black (A60A)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 263 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова миша A4 Tech A60A Bloody
MAUDAU (Київ)
1 264 грн.
← купити
Миша ігрова A4Tech Bloody A60A USB Black
MAUDAU (Київ)
1 209 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Bloody A60A Activated Gaming teh0024018
MAUDAU (Київ)
1 300 грн.
← купити
Миша Bloody A60A Activated Gaming, Optical 4000CPI
MAUDAU (Київ)
1 187 грн.
← купити
Миша Bloody A60A Activated Gaming Optical 4000CPI
MAUDAU (Київ)
1 426 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody A60A USB black
MAUDAU (Київ)
1 103 грн.
← купити
Миша A4Tech A60A Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 422 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4Tech A60A Activated Bloody Gaming
Rozetka.ua (Київ)
1 483 грн.
← купити
Провідна ігрова миша з підсвіткою Bloody A60A Activated Black
Rozetka.ua (Київ)
1 235 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black
Rozetka.ua (Київ)
1 256 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black
Rozetka.ua (Київ)
1 485 грн.
← купити
Миша A4Tech A60A Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Миша ігрова A4Tech Bloody A60A Black USB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Чорна 231529
Rozetka.ua (Київ)
1 294 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black
Rozetka.ua (Київ)
1 340 грн.
← купити
Миша A4TECH Bloody A60A Black [101376]
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Миша Bloody A60A Activated Gaming, Optical 4000CPI
Rozetka.ua (Київ)
1 440 грн.
← купити
Миша A4Tech A60A Activated Bloody Gaming
Rozetka.ua (Київ)
1 109 грн.
← купити
Миша A4Tech A60A Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 438 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4Tech A60A Activated Bloody Gaming
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody A60A Blazing
Rozetka.ua (Київ)
1 123 грн.
← купити
Ігрова комп'ютерна миша A4tech A60A Activated Bloody Gaming, Optical 4000CPI A60A
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Миша A4Tech A60A Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 036 грн.
← купити
Миша A4Tech A60A Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 398 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4Tech A60A Activated Bloody Gaming
Rozetka.ua (Київ)
1 458 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black (4711421919159)
Rozetka.ua (Київ)
1 427 грн.
← купити
Ігрова міша Activated Bloody Gaming, оптична 4000 cpi A4Tech a60a Bloody (Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 230 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody A60A [10820]
Rozetka.ua (Київ)
1 425 грн.
← купити
Ігрова миша A4 Tech A60A Bloody
Rozetka.ua (Київ)
1 308 грн.
← купити
Миша Bloody A4Tech A60A USB Black (A60A (Black))
Rozetka.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Bloody A60A Blazing
Rozetka.ua (Київ)
1 082 грн.
← купити
Провідна ігрова миша з підсвіткою Bloody A60A Activated Black
Rozetka.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black (4711421919159) A4tech 4711421919159 908109
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Миша A4Tech A60A Bloody (Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 100 грн.
← купити
Мишко Bloody A60A Blazing
Rozetka.ua (Київ)
1 335 грн.
← купити
Миша Bloody A60A Activated Gaming, Optical 4000CPI
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech A60A Bloody Black
Rozetka.ua (Київ)
1 339 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody A60A (ek10958)
Rozetka.ua (Київ)
1 429 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4tech Bloody A60A Black
Rozetka.ua (Київ)
1 274 грн.
← купити
Миша ігрова A4-Tech Bloody A60 Activated, Gaming, металеві ніжки, чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody A60A Black (4711421919159)
Rozetka.ua (Київ)
1 540 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Bloody A60A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Bloody A60A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Bloody A60A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія