шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни90Опис Відгуки10Обговорення8Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech Bloody J95s за ціною від 831 грн.
Відео 17Фото 2

Характеристики та опис A4Tech Bloody J95s

в обплетенні; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: долонний; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Подвійний / потрійний клік; Кількість кнопок: 8; Макс. прискорення (G): 25; Роздільна здатність сенсора (DPI): 100 – 8000
Рейтинг моделі: 5 з 5 (10 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
46
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора100 – 8000 DPI
Макс. прискорення25 G
Макс. швидкість150 ips
Кількість кнопок8
Подвійний / потрійний клік
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Оптимальний хватдолонний
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Матеріал ніжокметал
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Довжина кабелю1.8 м
Інше
Розміри (ДхШхВ)131x78x43 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
4
6
Мишка коштує своїх грошей 100%
8 травня 2021, 13:29 #
Переваги:Форма миші чудова, підсвітка також є плюсом бокові кнопки яким можна поміняти призначення також є софт в ньому просто розібратись, але я ще не розібрася з підсвіткою.

Недоліки:Не дуже добре запамятовуєтся форма USB дрота можливо з часом поміняєтся.

Автор:Роман-Павло Дуцяк

Надежная и удобная
7 грудня 2020, 21:27 #
Переваги:Кнопки широкие и с углублением. Скролл прорезиненный. Кабель в оплетке. Сенсор можно настроить от 100 до 10000 DPI. Стабильно работает оптический сенсор, точный и без срывов. Скорость отклика хорошая, 1 м/с. Частоту опроса так же можно настроить.

Недоліки:нет

Коментар:Полностью оправдала мои ожидания, стоит своих денег.

Автор:Адам

отличная модель, очень понравилось
4 листопада 2020, 16:48 #
Переваги:Купил ее из-за ее особенностей по настройке, если проще, то я могу все что угодно в ней настроить и при этом цена на нее адекватная. Еще здорово что а такую цену тут установлен высокоточный оптический сенсор BC3332-S, который уже проверенный временем и его ставят даже в более дорогие модели мышей.

Недоліки:нет

Автор:Евдоким

Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків
від 831  до 1 832 грн.
Bloody Мишка Bloody A4Tech J95s Black ігрова USB
MTA.ua (Київ)
1 179 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black J95s Bloody (Black)
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша A4TECH J95s Bloody Black J95s Bloody (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
1 099 грн.
← купити
Мишка A4Tech J95s Bloody Black J95s Bloody (Black)
ШО (Київ)
871 грн.
← купити
Мишка A4Tech J95s Usb Black
Цифра (Київ)
1 156 грн.
← купити
Мишка A4Tech J95s Usb Black
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Bloody J95s Usb Black J95s Bloody (Black)
Openshop.ua (Київ)
1 551 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975) 4711421948975
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech Bloody J95s Black
Mallprix.com (Київ)
874 грн.
← купити
Миша Bloody J95s Black J95s Bloody (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова Bloody J95s Activated Black USB Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975) 4711421948975
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мишка A4tech Bloody J95s Black
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black
Zhuk.ua (Київ)
839 грн.
← купити
Миша ігрова A4Tech J95s Bloody, чорна, RGB підсвічування J95s Bloody (Black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова A4Tech J95s Bloody, чорна, RGB підсвічування
Mobicase.net (Київ)
909 грн.
← купити
Миша ігрова A4Tech Bloody J95s Satellite
Кібернетики (Київ)
← купити
Мышь A4Tech Bloody J95s USB black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
916 грн.
← купити
Bloody J95s USB Black
Tehnomart.com (Київ)
1 052 грн.
← купити
A4Tech J95s Bloody (Black) — Ігрова миша оптична Activated, Extra Fire Button, 8000 CPI, RGB, USB, чорна J95s Bloody (Black)
Comtrade.ua (Київ)
914 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody J95s Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 159 грн.
← купити
Миша Bloody J95s Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша Bloody J95s USB Black UA J95s Bloody (Black)
Sota.store (Київ)
1 064 грн.
← купити
Миша J95s Bloody Black
Gamehub.com.ua (Київ)
1 125 грн.
← купити
Bloody J95s USB Black J95s Bloody (Black)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 036 грн.
← купити
Bloody J95s (Black) J95s(Black)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody J95s Black
MAUDAU (Київ)
1 349 грн.
← купити
A4Tech A4tech Bloody J95s Satellite
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody J95s Black J95s Bloody (Black)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 150 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody J95s USB Black (4711421948975)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4tech Bloody J95s Black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black, USB Activated, Extra Fire Button, 8000 dpi, RGB, 20M натискань (J95s)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975) 4711421948975
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Bloody J95s USB Black Bloody J95s Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
831 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
MAUDAU (Київ)
1 382 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Bloody J95s Black teh0020460
MAUDAU (Київ)
1 474 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
MAUDAU (Київ)
1 492 грн.
← купити
Миша Bloody J95s Black, USB Activated, Extra Fire Button, 8000 dpi, RGB, 20M натискань
MAUDAU (Київ)
1 371 грн.
← купити
Миша Bloody J95s чорний USB Activated Extra Fire Button 8000 dpi RGB 20M натискань
MAUDAU (Київ)
1 496 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975)
MAUDAU (Київ)
1 269 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody J95s USB black
MAUDAU (Київ)
1 081 грн.
← купити
A4Tech A4tech Bloody J95s Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody J95s Black, USB Activated, Extra Fire Button, 8000 dpi, RGB, 20M натискань 201368
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 293 грн.
← купити
Мишка A4-Tech Bloody J95s (J95s Bloody (Black))
Rozetka.ua (Київ)
1 547 грн.
← купити
Миша Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Провідна ігрова миша з підсвіткою A4tech J95s Bloody Satellite
Rozetka.ua (Київ)
1 355 грн.
← купити
Ігрова миша A4Tech Bloody J95s Оптичний сенсор Чорна (р.131 х 78 х 43 мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 330 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
1 410 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
1 654 грн.
← купити
Мишка A4Tech J95s Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Чорна 231123
Rozetka.ua (Київ)
1 350 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black Чорний 29624
Rozetka.ua (Київ)
1 462 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
1 426 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 389 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody J95s [83279]
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Миша Bloody J95s Black, USB Activated, Extra Fire Button, 8000 dpi, RGB, 20M натискань
Rozetka.ua (Київ)
1 663 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Black USB (J95s)
Rozetka.ua (Київ)
1 247 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4-Tech Bloody J95s (J95s Bloody (Black))
Rozetka.ua (Київ)
1 563 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4 Tech Bloody J95s USB Black
Rozetka.ua (Київ)
1 391 грн.
← купити
Ігрова комп'ютерна миша Bloody J95s, USB Activated, Extra Fire Button, 8000 dpi, RGB підсвічування, 20M натискань, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4-Tech Bloody J95s (J95s Bloody (Black))
Rozetka.ua (Київ)
1 520 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975) (256293)
Rozetka.ua (Київ)
1 620 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975)
Rozetka.ua (Київ)
1 575 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black usb
Rozetka.ua (Київ)
1 392 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody J95s [10996]
Rozetka.ua (Київ)
1 633 грн.
← купити
Миша ігрова комп'ютерна A4Tech J95s Bloody Black Чорний (307435)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bloody J95s USB Black
Rozetka.ua (Київ)
1 027 грн.
← купити
Провідна ігрова миша з підсвіткою A4tech J95s Bloody Satellite
Rozetka.ua (Київ)
1 369 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975) A4tech 4711421948975 908673
Rozetka.ua (Київ)
1 556 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody (Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 255 грн.
← купити
Миша Bloody J95s чорний, USB Activated, Extra Fire Button, 8000 dpi, RGB, 20M натискань
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody J95s USB Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 506 грн.
← купити
Миша A4Tech J95s Bloody Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody J95s (ek11082)
Rozetka.ua (Київ)
1 635 грн.
← купити
Мишка A4Tech J95s Bloody Black USB
Rozetka.ua (Київ)
1 303 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
1 537 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
1 616 грн.
← купити
Мишка A4tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
1 387 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black
Rozetka.ua (Київ)
1 637 грн.
← купити
Ігрова дротова миша Bloody J95s USB з підсвічуванням 100-8000 dpi Black (J95s Bloody Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 832 грн.
← купити
Миша ігрова A4Tech J95s Bloody, чорна, RGB підсвічування
Rozetka.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody J95s Black (4711421948975)
Rozetka.ua (Київ)
1 729 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Bloody J95s, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Bloody J95s. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Bloody J95s у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія