шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни140Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари10+
Купити мишка A4Tech Bloody R90 Plus за ціною від 1109 грн.
Відео 9Фото 27

Характеристики та опис A4Tech Bloody R90 Plus

Кабель: ; Підсвічування корпуса: червона;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 7; Макс. прискорення (G): 25; Роздільна здатність сенсора (DPI): 100 – 5000; Призначення: ігрові; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора100 – 5000 DPI
Макс. прискорення25 G
Макс. швидкість150 ips
Кількість кнопок7
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусачервона
Матеріал ніжокметал
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїmicroUSB
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)126x67x43 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1450 грн.    до  1900 грн.

Огляд миші A4Tech Bloody R90 Plus: амбітність
Огляд ігрової миші Bloody R90 Plus
Оглядибездротова, живуча, швидка, зручна і трішки світиться
від 1 109  до 2 203 грн.
Bloody Мишка Bloody R90 Plus White
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody R90 Plus Wireless Stone Black R90 Plus Bloody (Black)
Artline.ua (Київ)
1 549 грн.
← купити
Миша A4Tech R90 Plus Bloody Black (4711421981033) R90 Plus Bloody (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
1 199 грн.
← купити
Миша Bloody R90 Plus (Greyish White) R90 Plus (Greyish White)
ШО (Київ)
1 356 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody R90 Plus
Цифра (Київ)
1 518 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody R90 Plus
Stls.store (Київ)
← купити
Миша Bloody R90 Plus Black
Openshop.ua (Київ)
1 847 грн.
← купити
A4Tech Bloody R90 Plus Black
Mallprix.com (Київ)
1 142 грн.
← купити
Миша Bloody R90 Plus Greyish White R90 Plus (Greyish White)
Click.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова Bloody R90 Plus Black USB
АЛЛО (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Bloody R90 Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Bloody R90 Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Bloody R90 Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія