шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни67Опис Відгуки1Обговорення  Корисне3Аксесуари10+
Купити мишка A4Tech Bloody SG5 за ціною від 2109 грн.
Відео 1Фото 40

Характеристики та опис A4Tech Bloody SG5

знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Ресурс перемикачів: 50 млн натискань; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 4; Макс. частота опитування: 8000 Гц (0,125 мс); Макс. прискорення (G): 50; Роздільна здатність сенсора (DPI): 50 – 30000
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо / провідна
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3950
Роздільна здатність сенсора50 – 30000 DPI
Макс. прискорення50 G
Макс. швидкість750 ips
Макс. частота опитування8000 Гц (0,125 мс)
Кількість кнопок4
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI / на дні корпуса /
Ресурс перемикачів50 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Час роботи від акумулятора80 год
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB A, донгл USB C
станція для зарядки
наклейки на корпус
адаптер USB-A - USB-C
Розміри (ДхШхВ)125x65x40 мм
Вага64 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
До этого у меня была V7M, то разница чувствуется, эта лучше.
13 березня 2026, 02:34 #
Переваги:Хорошее "железо", комплектация, удобная.

Недоліки:ПО, это ужас. Скрол шумный.

Коментар:В целом хорошая мышка, за свои деньги

Автор:Jurec

Огляд Bloody SG5: флагманська ігрова миша з акцентом на кіберспорт GECID.com.
Software
Manual
від 2 109  до 3 557 грн.
Bloody Мишка Bloody SG5 White
MTA.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Миша BLOODY SG5 (Black) SG5 (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
2 499 грн.
← купити
Миша Bloody SG5 Black SG5 (Black)
ШО (Київ)
2 218 грн.
← купити
A4Tech 4711421003032
Mallprix.com (Київ)
2 198 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless White (4711421003032) 4711421003032
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 White
Touch (Дніпро)
← купити
Миша бездротова Bloody SG5 Black SG5 (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
Bloody SG5 (White)
Tehnomart.com (Київ)
2 238 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025) 4711421003025
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 (Black) SG5 (Black)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова бездротова Bloody SG5, колір білий SG5 (White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 White
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова бездротова Bloody SG5, колір чорний
Mobicase.net (Київ)
2 109 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless White (4711421003032) 4711421003032
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody SG5 Black
Denika.ua (Харків)
2 422 грн.
← купити
Миша ігрова A4Tech Bloody SG5 Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Миша Bloody SG5 Wireless Black (SG5 Black) SG5 Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша ігрова бездротова Bloody, 2.4 ГГц, вбудований акумулятор, оптична 30 000 cpi, 50m натискань, чорна sg5 (Black)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 278 грн.
← купити
Bloody SG5 (White) SG5 (White)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 178 грн.
← купити
Bloody SG5 (Black) SG5(Black)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 White (SG5 (White))
MAUDAU (Київ)
2 644 грн.
← купити
Bloody SG5 Black sg5 (black)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 White (SG5 (White)) SG5 (White)
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody SG5 PixArt PAW3950 Sensor Wireless/USB Black (4711421003025)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bloody Мишка Bloody SG5 Black
MTA.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Миша BLOODY SG5 (White) SG5 (White)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 White SG5 (White)
ШО (Київ)
← купити
A4Tech 4711421003025
Mallprix.com (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025) 4711421003025
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Bloody SG5 White SG5 (White)
Click.ua (Київ)
← купити
Bloody SG5 (Black)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 (White) SG5 (White)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова бездротова Bloody SG5, колір чорний SG5 (Black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025) 4711421003025
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова бездротова Bloody SG5, колір білий
Mobicase.net (Київ)
2 169 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025) 4711421003025
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless White (4711421003032) 4711421003032
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 Wireless White (SG5 White) SG5 White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша ігрова бездротова Bloody, 2.4 ГГц, вбудований акумулятор, оптична 30 000 cpi, 50m натискань, біла sg5 (White)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody sg5 Wireless Black (4711421003025)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 627 грн.
← купити
Миша бездротова Bloody sg5 White
Tviy-Dim.com (Київ)
2 529 грн.
← купити
Bloody SG5 (Black) SG5 (Black)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Bloody SG5 (White) SG5(White)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша Bloody SG5 Black (SG5 (Black))
MAUDAU (Київ)
2 586 грн.
← купити
Миша Bloody SG5 Black (SG5 (Black)) U1
MAUDAU (Київ)
2 414 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025)
MAUDAU (Київ)
2 930 грн.
← купити
Миша Bloody SG5 Black (SG5 (Black)) SG5 (Black)
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody SG5 PixArt PAW3950 Sensor Wireless/USB White (4711421003032)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша ігрова A4Tech Bloody SG5 Black
Rozetka.ua (Київ)
3 509 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025)
Rozetka.ua (Київ)
3 219 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025)
Rozetka.ua (Київ)
3 210 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody SG5 Black
Rozetka.ua (Київ)
2 858 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025) (344832)
Rozetka.ua (Київ)
3 464 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова Bloody, 2.4 ГГц, вбудований аккумулятор, оптична 30 000 cpi, 50m натискань, чорна sg5 (Black)
Rozetka.ua (Київ)
2 956 грн.
← купити
Миша ігрова бездротова Bloody, 2.4 ГГц, вбудований аккумулятор, оптична 30 000 cpi, 50m натискань, біла sg5 (White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody sg5 Wireless Black (4711421003025)
Rozetka.ua (Київ)
3 401 грн.
← купити
Миша бездротова Bloody sg5 White
Rozetka.ua (Київ)
3 276 грн.
← купити
Миша Bloody SG5 Black (SG5 (Black))
Rozetka.ua (Київ)
2 885 грн.
← купити
Миша Bloody SG5 White (SG5 (White))
Rozetka.ua (Київ)
2 949 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Bloody SG5 (Black)
Rozetka.ua (Київ)
2 690 грн.
← купити
Комп'ютерна миша Bloody SG5 (White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025) A4tech 4711421003025 970083
Rozetka.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless White (4711421003032) A4tech 4711421003032 970082
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Bloody SG5 Wireless (ek12031)
Rozetka.ua (Київ)
3 557 грн.
← купити
Миша A4Tech Bloody SG5 Wireless (ek12032)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025)
Rozetka.ua (Київ)
3 448 грн.
← купити
Мишка A4Tech Bloody SG5 Wireless Black (4711421003025)
Rozetka.ua (Київ)
3 378 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Bloody SG5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Bloody SG5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Bloody SG5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія