шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни147Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech Fstyler FB10CS за ціною від 513 грн.
Фото 23

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FB10CS

Кабель: ; Тихий клік; Для лівші; Кнопка зміни DPI; Кількість кнопок: 3; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1200 – 2000; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth / дротова; Тип пристрою: мишка
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключенняBluetooth / дротова
Multi-Device
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1200 – 2000 DPI
Кількість кнопок3
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)108x64x35 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  850 грн.

Непогана мишка, рекомендую
24 грудня 2023, 11:45 #
Переваги:+ Зовнішній вигляд
+ Тиха в роботі
+ Мінімальна затримка

Недоліки:- Незручна кнопка включення
- Складно витягати USB модуль

Коментар:Брав в грудні 2023р. в KTC.
Батарея 200mAh, пишуть тримає заряд 3-4 години в постійній роботі, в реальності набагато більше, бо економить, коли не рухається.
Сподобалися тихі клавіші, з незвички спочатку не розумів чи натиснув, чи ні.
На Bluetooth затримка мінімальна, для офісної роботи чудово.
Дуже складно витягати USB WiFi модуль, нігтів не вистачає, хіба якоюсь голкою, але я ним не користуюся, тому мені байдуже :)
З кнопкою включення теж треба повозитися, але можна зачепити нігтем.
Загалом, хороша мишка, рекомендую.

Автор:Valentine

від 513  до 1 255 грн.
A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FB10CS Stone Black
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10C (Stone Black) FB10C (Stone Black)
Artline.ua (Київ)
← купити
Миша A4TECH FB10CS Grayish White FB10CS (Grayish White)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша A4Tech FB10C Grayish White FB10CS (Grayish White)
Openshop.ua (Київ)
1 141 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10C Stone Black
Цифра (Київ)
587 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10C Stone Black
Stls.store (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black USB FB10C (Stone Black)
ШО (Київ)
577 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White USB FB10CS (Grayish White)
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (4711421967730) 4711421967730
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech FB10CS Grayish White
Mallprix.com (Київ)
585 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless Grayish White
АЛЛО (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (4711421967730) 4711421967730
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White FB10CS (GRAYISH WHITE)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White UA FB10CS (Grayish White)
Sota.store (Київ)
606 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
Luckylink.kiev.ua (Київ)
538 грн.
← купити
A4tech FB10C Stone Black FB10CStoneBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White) FB10CS Grayish White
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black USB
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White FB10CS (Grayish White)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
A4Tech FB10CS (Ash Blue) — Миша бездротова безшумна оптична Fstyler, 2400 dpi, Bluetooth/2.4 ГГц, USB, чорна з синім FB10CS
Comtrade.ua (Київ)
623 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black USB FB10C (Stone Black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FB10CS Stone Black
Soho.com.ua (Київ)
619 грн.
← купити
Мишка бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White USB
Mobicase.net (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler USB, колір чорний (FB10C (Stone Black))
Nkt.ua (Київ)
600 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
AKS.ua (Київ)
← купити
Ігрова комп'ютерна миша A4Tech Fstyler FB10CS (Grayish White)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C (Stone Black)
Zhuk.ua (Київ)
518 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
Tehnomarket.ua (Вінниця)
679 грн.
← купити
Миша A4tech Fstyler FB10CS Stone Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Bluetooth/Wireless Grayish White
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless Grayish White (FB10CS (Grayish White))
MAUDAU (Київ)
689 грн.
← купити
A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White) fb10cs grayish white
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C, Stone Black, USB, бездротова, оптична, BT+RF (Combo), 1200/1600/2000/2400 dpi, 125 Hz, 4 кнопки,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
742 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless Grayish White (FB10CS (Grayish White)) FB10CS (Grayish White)
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (4711421967730)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
MTA.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS (Grayish White) FB10CS (Grayish White)
Artline.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
Цифра (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
Stls.store (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White USB FB10CS (Grayish White)
ШО (Київ)
604 грн.
← купити
A4tech FB10CS Ash Blue FB10CSAshBlue
COMFY.ua (Київ)
← купити
A4tech FB10CS Grayish White FB10CSGrayishWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black (FB10C) UA FB10C (Stone Black)
Sota.store (Київ)
588 грн.
← купити
A4Tech FB10C Stone Black FB10C Bluetooth Stone Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
513 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10CS Ash Blue UA FB10CS (Ash Blue)
Sota.store (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C Stone Black FB10C (Stone Black)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова Fstyler, USB, білий FB10CS (Grayish White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
Soho.com.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10C (Stone Black), USB, колір чорний
Mobicase.net (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS (Stone Black), USB, колір чорний (FB10CS (Stone Black))
Nkt.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS (Ash Blue), USB, колір попелясто-синій (FB10CS (Ash Blue))
Nkt.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS (Grayish White), USB, колір сірувато-білий
Nkt.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White USB
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова комп'ютерна миша A4Tech Fstyler FB10C (Stone Black)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
Zhuk.ua (Київ)
542 грн.
← купити
A4Tech FB10C (Stone Black) — Миша бездротова оптична Fstyler, 2400 dpi, Bluetooth/2.4 ГГц, USB, чорна FB10C (Stone Black)
Comtrade.ua (Київ)
564 грн.
← купити
A4Tech FB10CS (Grayish White) — Миша бездротова безшумна оптична Fstyler, 2400 dpi, Bluetooth/2.4 ГГц, USB, біла з сірим FB1
Comtrade.ua (Київ)
590 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Ash Blue (4711421967662) 4711421967662
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C Stone Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
639 грн.
← купити
Миша A4Tech USB Fstyler FB10CS Stone Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
649 грн.
← купити
Миша A4tech Fstyler FB10CS Grayish White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша A4tech Fstyler FB10C Stone Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10C Wireless Stone Black (FB10C (Stone Black))
MAUDAU (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
MAUDAU (Київ)
789 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C Stone Black
MAUDAU (Київ)
749 грн.
← купити
Миша A4Tech USB Fstyler FB10CS Stone Black
MAUDAU (Київ)
669 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White)
MAUDAU (Київ)
756 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4Tech Fstyler FB10C Stone Black teh0024033
MAUDAU (Київ)
767 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C, Stone Black, USB, бездротова, оптична, BT+RF (Combo), 1200/1600/2000/2400 dpi, 125 Hz, 4 кнопки,
MAUDAU (Київ)
787 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (4711421967730)
MAUDAU (Київ)
664 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black
MAUDAU (Київ)
673 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White USB FB10CS (Grayish White)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
740 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black USB FB10C (Stone Black)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
725 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10C Wireless Stone Black (FB10C (Stone Black)) FB10C (Stone Black)
Compx.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless Ash Blue (FB10CS (Ash Blue)) FB10CS (Ash Blue)
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C Stone Black
Rozetka.ua (Київ)
722 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C, Stone Black, USB
Rozetka.ua (Київ)
861 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White)
Rozetka.ua (Київ)
978 грн.
← купити
Миша Fstyler FB10C, Stone Black A4Tech (2000003381807)
Rozetka.ua (Київ)
766 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White USB
Rozetka.ua (Київ)
633 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech FB10CS з акумулятором та Bluetooth Синя (р.108 x 64 x 64 мм)
Rozetka.ua (Київ)
869 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10CS з акумулятором Біло-сіра (р.108 x 64 x 64 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FB10CS Grayish White Wireless
Rozetka.ua (Київ)
790 грн.
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White
Rozetka.ua (Київ)
815 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless/Bluetooth Ash Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FB10CS Grayish White
Rozetka.ua (Київ)
919 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C Stone Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech USB Fstyler FB10CS Stone Black
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10CS Біла 253031
Rozetka.ua (Київ)
856 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10CS Чорна/Синя 253032
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша комп'ютерна бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White біла
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Миша комп'ютерна бездротова A4Tech Fstyler FB10C Stone Black чорна
Rozetka.ua (Київ)
831 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White
Rozetka.ua (Київ)
852 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless/Bluetooth Ash Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White USB
Rozetka.ua (Київ)
824 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10CS Ash Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black USB
Rozetka.ua (Київ)
803 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C, Stone Black, USB, бездротова, оптична, BT+RF (Combo), 1200/1600/2000/2400 dpi, 125 Hz, 4 кнопки,
Rozetka.ua (Київ)
955 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS, Stone Black USB бездротовий BT+RF (Combo) Li акумулятор
Rozetka.ua (Київ)
665 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (4711421967730)
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech FB10C 1200/1600/2000/2400 dpi Stone Black (FB10C Stone Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 218 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS оптична 1200-2400dpi Bluetooth 2.4GHz безшумна з аккумулятором без підсвічування Grayi
Rozetka.ua (Київ)
1 255 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech FB10CS 1200/1600/2000/2400 dpi Ash Blue (FB10CS Ash Blue)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
A4TECH FB10CS, Правша, Симетрична, Bluetooth-миша, Бездротова перезаряджана офісна Bluetooth-миша, Fei Shidai, Тиха миша, Чо
Rozetka.ua (Київ)
806 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White)
Rozetka.ua (Київ)
989 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C, Stone Black, USB
Rozetka.ua (Київ)
871 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White)
Rozetka.ua (Київ)
841 грн.
← купити
Миша A4Tech FB10CS Grayish White
Rozetka.ua (Київ)
707 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS (Ash Blue)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C Stone Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша безпровідна A4Tech Fstyler FB10CS Ash Blue
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка A4Tech Fstyler FB10CS, Stone Black, USB, бездротова, оптична, BT+RF (Combo), 1200/1600/2000/2400 dpi, 125
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black USB
Rozetka.ua (Київ)
607 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White)
Rozetka.ua (Київ)
961 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C, Stone Black, USB
Rozetka.ua (Київ)
847 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (4711421967730) (344538)
Rozetka.ua (Київ)
912 грн.
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White)
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler fb10c, Stone Black, usb, бездротова, оптична, bt+rf (Combo), 1200/1600/2000/2400 dpi, 125 Hz, 4 кнопки,
Rozetka.ua (Київ)
886 грн.
← купити
Мишка A4Tech fb10cs Wireless/Bluetooth Stone Black (fb10cs Stone Black)
Rozetka.ua (Київ)
927 грн.
← купити
Мишка A4Tech fb10cs Wireless/Bluetooth Grayish White (fb10cs Grayish White)
Rozetka.ua (Київ)
837 грн.
← купити
Миша A4Tech fb10cs (Ash Blue) бездротова Fstyler, usb, синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech fb10cs Ash Blue
Rozetka.ua (Київ)
911 грн.
← купити
Миша A4Tech FB10CS Grayish White Wireless
Rozetka.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White USB звичайна (469403)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10C Wireless Stone Black (FB10C (Stone Black))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless Ash Blue (FB10CS (Ash Blue))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FB10CS Wireless Grayish White (FB10CS (Grayish White))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler FB10CS Ash Blue
Rozetka.ua (Київ)
728 грн.
← купити
A4Tech FB10C Stone Black
Rozetka.ua (Київ)
634 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FB10CS Grayish White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (4711421967730) A4tech 4711421967730 909226
Rozetka.ua (Київ)
791 грн.
← купити
Миша A4Tech FB10CS (Grayish White)
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Миша A4Tech FB10C (Stone Black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10C Stone Чорний
Rozetka.ua (Київ)
903 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FB10CS Grayish Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10CS Bluetooth Grayish White
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Миша Wireless A4Tech Fstyler FB10CS Battery Grayish 2400 dpi USB White
Rozetka.ua (Київ)
980 грн.
← купити
Миша A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Stone (ek11286)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish (ek11283)
Rozetka.ua (Київ)
867 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10CS Ash Blue
Rozetka.ua (Київ)
754 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black USB
Rozetka.ua (Київ)
734 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech FB10C Stone Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (FB10CS Grayish White)
Rozetka.ua (Київ)
931 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB10CS оптична 1200-2400dpi Bluetooth 2.4GHz безшумна з акумулятором без підсвічування Grayis
Rozetka.ua (Київ)
1 086 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech FB10C 1200/1600/2000/2400 dpi Stone Black (FB10C Stone Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 054 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech FB10CS 1200/1600/2000/2400 dpi Ash Blue (FB10CS Ash Blue)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FB10CS Wireless/Bluetooth Grayish White (4711421967730)
Rozetka.ua (Київ)
1 018 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FB10CS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Fstyler FB10CS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Fstyler FB10CS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія