шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни93Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus за ціною від 513 грн.
Фото 25

Характеристики та опис A4Tech Fstyler FG35CS Plus

Кабель: ; Тихий клік; Ресурс перемикачів: 5 млн натискань; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 3200; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 – 3200 DPI
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Ресурс перемикачів5 млн натискань
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)105x70x42 мм
Вага77 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  800 грн.

від 513  до 1 241 грн.
A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
MTA.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Миша A4TECH Fstyler FG35CS Plus Grey FG35CS Plus (Grey)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
A4Tech 4711421002981
Mallprix.com (Київ)
558 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey FG35CS Plus (Grey)
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981) 4711421002981
Itbox.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus White UA FG35CS Plus (White)
Sota.store (Київ)
600 грн.
← купити
A4Tech FG35CS Plus (Grey) FG35CS Plus (Grey)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
513 грн.
← купити
A4tech FG35CS Plus (White) FG35CSPlus(White)
COMFY.ua (Київ)
← купити
A4Tech A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
AKS.ua (Київ)
← купити
Мышь A4Tech Plus Fstyler (FG35CS Plus Grey) FG35CS Plus (Grey)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова безшумна A4Tech Fstyler FG35CS Plus (Grey), USB, колір чорний+сірий FG35CS Plus (Grey)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
Zhuk.ua (Київ)
517 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey
Mobicase.net (Київ)
588 грн.
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981) 4711421002981
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981) 4711421002981
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FG35CS Plus Grey
Tehnomarket.ua (Вінниця)
649 грн.
← купити
Миша A4tech FG35CS Plus White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (White) Silent (FG35CS Plus (White))
MAUDAU (Київ)
689 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey (FG35CS Plus Grey) fg35cs plus (grey)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus White FG35CS Plus (White)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
735 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (White) Silent (FG35CS Plus (White)) FG35CS Plus (White)
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus Wireless White (4711421002998)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
A4Tech Мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Миша A4TECH Fstyler FG35CS Plus White FG35CS Plus (White)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
A4Tech 4711421002998
Mallprix.com (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus White FG35CS Plus (White)
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless White (4711421002998) 4711421002998
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler FG35CS Plus White FG35CS Plus (White)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
A4tech FG35CS Plus (Grey) FG35CSPlus(Grey)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мышь A4Tech Plus Fstyler (FG35CS Plus White) FG35CS Plus (White)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова безшумна A4Tech Fstyler FG35CS Plus (White), USB, колір білий+сірий FG35CS Plus (White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981) 4711421002981
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey UA FG35CS Plus (Grey)
Sota.store (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
Mobicase.net (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless White (4711421002998) 4711421002998
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless White (4711421002998) 4711421002998
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech FG35CS Plus (Grey)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Миша бездротова A4Tech FG35CS Plus (White)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Миша A4tech FG35CS Plus Grey
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (Grey) Silent (FG35CS Plus (Grey))
MAUDAU (Київ)
595 грн.
← купити
Миша A4Tech FG35CS Plus Grey
MAUDAU (Київ)
769 грн.
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981)
MAUDAU (Київ)
750 грн.
← купити
Комп'ютерна мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981)
MAUDAU (Київ)
660 грн.
← купити
A4Tech Fstyler FG35CS Plus White (FG35CS Plus White) fg35cs plus (white)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey FG35CS Plus (Grey)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (Grey) Silent (FG35CS Plus (Grey)) FG35CS Plus (Grey)
Compx.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
Rozetka.ua (Київ)
604 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus Безшумна Біла (р.105 x 70 x 42 мм)
Rozetka.ua (Київ)
859 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus з безшумним кліком темно-сіра (р.105 x 70 x 42 мм)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
Rozetka.ua (Київ)
807 грн.
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech FG35CS Plus (Grey)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech FG35CS Plus (White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FG35CS Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus White 328787
Rozetka.ua (Київ)
847 грн.
← купити
Мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey 328786
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша комп'ютерна бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus (White) біла
Rozetka.ua (Київ)
830 грн.
← купити
Миша комп'ютерна бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus (Grey) сіра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
Rozetka.ua (Київ)
817 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG35CS Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981)
Rozetka.ua (Київ)
909 грн.
← купити
Бездротова мішка A4Tech Fstyler FG35CS Plus 2.4 ГГц 1000/1200/1600/2000/3200 DPI Grey (FG35CS Plus Grey)
Rozetka.ua (Київ)
1 241 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus 2.4 ГГц безшумна White (FG35CS Plus White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981)
Rozetka.ua (Київ)
833 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (White)
Rozetka.ua (Київ)
706 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (Grey)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981) (344506)
Rozetka.ua (Київ)
904 грн.
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless White (4711421002998)
Rozetka.ua (Київ)
884 грн.
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова безшумна Fstyler, usb, 3200 dpi A4Tech fg35cs Plus (White)
Rozetka.ua (Київ)
800 грн.
← купити
Миша бездротова безшумна Fstyler, usb, 3200 dpi A4Tech fg35cs Plus (Grey)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler fg35cs Plus White
Rozetka.ua (Київ)
903 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech Fstyler fg35cs Plus Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech fg35cs Plus Wireless Grey (4711421002981)
Rozetka.ua (Київ)
924 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (White) Silent (FG35CS Plus (White))
Rozetka.ua (Київ)
779 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (Grey) Silent (FG35CS Plus (Grey))
Rozetka.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Миша A4Tech FG35CS Plus (Grey)
Rozetka.ua (Київ)
634 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981) A4tech 4711421002981 913540
Rozetka.ua (Київ)
791 грн.
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless White (4711421002998) A4tech 4711421002998 913546
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (Сірий)
Rozetka.ua (Київ)
901 грн.
← купити
Миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus (Білий)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (ek11996)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech FG35CS Plus Wireless (ek11997)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981)
Rozetka.ua (Київ)
923 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus 2.4 ГГц 1000/1200/1600/2000/3200 DPI Grey (FG35CS Plus Grey)
Rozetka.ua (Київ)
1 074 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech Fstyler FG35CS Plus 2.4 ГГц безшумна White (FG35CS Plus White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless Grey (4711421002981)
Rozetka.ua (Київ)
1 008 грн.
← купити
Мишка A4Tech FG35CS Plus Wireless White (4711421002998)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler FG35CS Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech Fstyler FG35CS Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія