шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни67Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мишка A4Tech G3-200NS за ціною від 339 грн.
Відео 2Фото 6

Характеристики та опис A4Tech G3-200NS

Кабель: ; Тихий клік; Для лівші; 4D колесо; Кількість кнопок: 2; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000; Призначення: ноутбучна; Технологія: оптична, V-Track; Тип підключення: радіо; Тип пристрою: мишка
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннярадіо
Технологіяоптична, V-Track
Призначенняноутбучна
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора1000 DPI
Кількість кнопок2
Кількість коліс прокрутки1
4D колесо
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Для лівші
Тихий клік
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Інше
Комплектаціядонгл USB-A
Розміри (ДхШхВ)107x60x38 мм
Вага65 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  425 грн.    до  550 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
18 листопада 2023, 13:56 #
Переваги:Тихий клік, тепер взагалі ніколи не куплю клацалку. Загалом швидкодія мишки +

Недоліки:Не знаю чи можна це віднести до недоліків, але дуже важко відривається задня кришка.

Коментар:Немає претензій до мишки в плані експлуатації взагалі. Зручна, тиха, швидка. Користуюсь більше року, робота за ноутом нон-стоп.

Автор:Kateryna Sharak  пользуюсь A4Tech G3-200NS більше року

від 339  до 749 грн.
A4Tech Мишка A4Tech G3-200NS Black
MTA.ua (Київ)
409 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Wireless Black G3-200NS (Black)
Artline.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Миша A4TECH G3-200NS Silent Wireless (Black) A4 Tech G3-200NS (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Миша бездротова A4Tech G3-200NS Black USB V-Track G3-200NS (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black (4711421938129) 4711421938129
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech G3-200NS Black
Mallprix.com (Київ)
375 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black (4711421938129) 4711421938129
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black (4711421938129) 4711421938129
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black (4711421938129) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
476 грн.
← купити
A4tech G3-200NS (Black) G3-200NS(Black)
COMFY.ua (Київ)
← купити
A4tech G3-200NS Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Silent Wireless Black G3-200NS (Black)
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Мишка A4tech G3-200NS Black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Soho.com.ua (Київ)
429 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech G3-200NS Black USB V-Track
Mobicase.net (Київ)
389 грн.
← купити
Миша A4Tech-G3-200NS USB V-Track, бездротова, 1000dpi, чорна (G3-200NS (Black))
Nkt.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Мышь A4Tech G3-200NS Silent Wireless black
Bigmo.com.ua (Дніпро)
431 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4Tech G3-200NS (Black)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Black USB V-Track
Zhuk.ua (Київ)
342 грн.
← купити
A4Tech G3-200NS (Black) G3-200NS (Black)
Comtrade.ua (Київ)
397 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
449 грн.
← купити
Миша A4tech G3-200NS Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Миша A4Tech G3-200NS USB Black
MAUDAU (Київ)
529 грн.
← купити
A4Tech A4 Tech G3-200NS Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Silent Wireless Black (4711421938129)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech G3-200NS USB Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Black
MAUDAU (Київ)
369 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
MAUDAU (Київ)
530 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4Tech G3-200NS 1000dpi Black teh0024019
MAUDAU (Київ)
510 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
MAUDAU (Київ)
534 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS 1000dpi чорний USB V-TRACK Wireless
MAUDAU (Київ)
654 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Silent Wireless black
MAUDAU (Київ)
509 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech G3-200NS Black USB V-Track
Rozetka.ua (Київ)
637 грн.
← купити
Миша G3-200NS 1000dpi Black A4Tech (2000003381661)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
558 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Black Wireless
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Миша A4-Tech G3-200NS USB Black
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
634 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Миша бездротова A4-Tech G3-200NS Чорна 271303
Rozetka.ua (Київ)
571 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS 1000dpi Black USB V-TRACK Wireless
Rozetka.ua (Київ)
432 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
539 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech G3-200NS Black USB V-Track
Rozetka.ua (Київ)
644 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
601 грн.
← купити
Миша A4 Tech G3-200NS Black USB
Rozetka.ua (Київ)
506 грн.
← купити
Комп'ютерна миша A4tech G3-200NS 1000dpi, USB V-TRACK, Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech G3-200NS Black USB V-Track
Rozetka.ua (Київ)
627 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
615 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech g3-200ns Black usb V-Track
Rozetka.ua (Київ)
618 грн.
← купити
Миша бездротова Silent Clicks (беззвучне натискання), V-Track usb, 1000 dpi A4Tech g3-200ns (Black)
Rozetka.ua (Київ)
547 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Black Wireless
Rozetka.ua (Київ)
519 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS [10843]
Rozetka.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Бездротова миша A4Tech G3-200NS чорн.
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
A4tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black (4711421938129) A4tech 4711421938129 908206
Rozetka.ua (Київ)
527 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS (Black)
Rozetka.ua (Київ)
423 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS 1000dpi чорна, USB V-TRACK, Wireless
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Миша A4Tech G3-200NS Чорний
Rozetka.ua (Київ)
624 грн.
← купити
Миша бездротова A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Миша A4Tech G3-200NS (ek10977)
Rozetka.ua (Київ)
567 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
602 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
603 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black
Rozetka.ua (Київ)
642 грн.
← купити
Мишка A4Tech G3-200NS Black (4711421938129)
Rozetka.ua (Київ)
688 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech G3-200NS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка A4Tech G3-200NS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка A4Tech G3-200NS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія