шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити проєктор Acer Vero PL3515 за ціною від 44800 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Acer Vero PL3515

Вага (кг): 3; Габарити (мм): 119x304x226; Корекція трапеції (гор), ±: 30; Корекція трапеції (верт), ±: 30; Фокусування: ручне; Оптичне збільшення (x): 1.3; Діагональ зображення ("): 30 – 300; Макс. відстань (м): 7.6; Мін. відстань (м): 1; Зворотний; Підтримка форматів зображення: 4:3, 16:9; Макс. роздільна здатність відео: 3840x2160
Колір
Основне призначення
універсальний
Термін служби
20000 год
Реальна роздільна здатність
1920x1080 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
30 – 300 "
Масштаб і фокусування
ручне
Споживана потужність
250 Вт
Габарити (ВхШхГ)
119x304x226 мм
Вага
3 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 44 800  до 76 944 грн.
Проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
A-techno.com.ua (Київ)
59 360 грн.
← купити
Проєктор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) MR.JXQ11.001
Artline.ua (Київ)
← купити
Проєктор Acer PL3515 (MR.JXQ11.001) MR.JXQ11.001
Moyo.ua (Київ)
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) MR.JXQ11.001
Click.ua (Київ)
59 359 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Цифра (Київ)
60 586 грн.
← купити
Acer MR.JXQ11.001
Mallprix.com (Київ)
52 291 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) (White) (UA) MR.JXQ11.001
Jabko.ua (Львів)
61 349 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515ATV (MR.JXM11.001) MR.JXM11.001
Brain.com.ua (Київ)
50 112 грн.
← купити
Проєктор Acer PL3515 (MR.JXQ11.001) MR.JXQ11.001
Skay.ua (Одеса)
← купити
Проектор Acer Vero PL3515ATV (MR.JXM11.001) MR.JXM11.001
Itbox.ua (Київ)
← купити
Acer PL3515 (MR.JXQ11.001) офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
57 249 грн.
← купити
проектор PL3515ATV (DLP, FHD, 5500Lm, 50000:1,1.15 -1.5, 20/30, 10W, HDMI, USB, RS232, SPDIF, ATV don PL3515ATV MR.JXM11.001
Comtrading.ua (Київ)
49 994 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515ATV (MR.JXM11.001) MR.JXM11.001
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Проектор Acer Vero PL3515ATV (MR.JXM11.001) MR.JXM11.001
icom.net.ua (Київ)
49 944 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Denika.ua (Харків)
← купити
Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Tehnomart.com (Київ)
62 831 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Tv-mir.com.ua (Київ)
51 609 грн.
← купити
Проєктор Acer MR.JXQ11.001
Citrus.ua (Київ)
← купити
Мультимедійний проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Timesport.com.ua (Львів)
68 970 грн.
← купити
ACER проектор pl3515atv (dlp, fhd, 5500Lm, 50000:1,1.15 -1.5, 20/30, 10w, hdmi, usb, rs232, spdif, atv don pl3515atv
Tviy-Dim.com (Київ)
54 156 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Semtech.com.ua (Луцьк)
68 976 грн.
← купити
Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) VeroPL3515(MR.JXQ11.001)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Acer Проектор Acer Vero PL3515ATV White (MR.JXM11.001)
MTA.ua (Київ)
53 499 грн.
← купити
Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) mr.jxq11.001
Kvshop.com.ua (Київ)
55 377 грн.
← купити
Acer Проєктор Vero PL3515 FHD, 5500 lm, LASER, 1.15-1.5 E-MR.JXQ11.001
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Проектор Acer Vero PL3515ATV (MR.JXM11.001)
Rozetka.ua (Київ)
62 430 грн.
← купити
Acer MR.JXM11.001
Mallprix.com (Київ)
53 077 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer Vero PL3515ATV (MR.JXM11.001) (White) (UA) MR.JXM11.001
Jabko.ua (Львів)
53 449 грн.
← купити
Acer PL3515ATV (MR.JXM11.001) офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
61 499 грн.
← купити
УЦІНКА! Проектор Acer Vero PL3515ATV FHD, 5500 lm, LASER, 1.15-1.5, Android TV # MR.JXM11.001 #
Comtrading.ua (Київ)
44 800 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 FHD, 5500 lm, LASER, 1.15-1.5 MR.JXQ11.001
Comtrading.ua (Київ)
57 320 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) MR.JXQ11.001
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Acer Проєктор Vero pl3515 fhd, 5500 lm, laser, 1.15-1.5 mr.jxq11.001
Tviy-Dim.com (Київ)
62 114 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Zaua.store (Львів)
68 973 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) MR.JXQ11.001
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001) MR.JXQ11.001
Itbox.ua (Київ)
← купити
Acer Проектор Acer Vero PL3515 White (MR.JXQ11.001)
MTA.ua (Київ)
61 099 грн.
← купити
Проєктор Acer Vero PL3515 FHD, 5500 lm, LASER, 1.15-1.5 (MR.JXQ11.001)
Rozetka.ua (Київ)
76 944 грн.
← купити
Acer Проєктор Vero PL3515 FHD, 5500 lm, LASER, 1.15-1.5
Rozetka.ua (Київ)
75 465 грн.
← купити
Мультимедійний проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Rozetka.ua (Київ)
68 858 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Rozetka.ua (Київ)
55 030 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515ATV [121260]
Rozetka.ua (Київ)
55 546 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 [113479]
Rozetka.ua (Київ)
54 724 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515ATV (MR.JXM11.001)
Rozetka.ua (Київ)
56 999 грн.
← купити
Проектор Acer Vero PL3515 (MR.JXQ11.001)
Rozetka.ua (Київ)
56 299 грн.
← купити
Acer Проектор Vero PL3515 FHD, 5500 lm, LASER, 1.15-1.5
Rozetka.ua (Київ)
71 826 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer Vero PL3515, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор Acer Vero PL3515. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор Acer Vero PL3515 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія