шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити точило для ножів Adler AD 4531 за ціною від 665 грн.
Відео 1Фото 18

Характеристики та опис Adler AD 4531

Ширина (мм): 47; Довжина (мм): 261; Кут заточування: 15° / 18° / 20° / 22° / 24°; Рівнів заточки: 4; Матеріал абразиву: алмазне напилення; Тип: ручне точило
Тип
ручне точило
Матеріал абразиву
алмазне напилення
Рівнів заточки / шліфування
4
Кут заточування
15° / 18° / 20° / 22° / 24°
Довжина
261 мм
Ширина
47 мм
Регульований кут заточування (15° – 24°):
• 15° — ножі для філеювання;
• 18° / 20° — стандартні кухонні ножі;
• 22° — ножі для точної нарізки;
• 24° — тесаки і садові ножі.

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  1350 грн.

від 665  до 1 240 грн.
Точилка для ножів з регульованим кутом загострення Adler AD 4531 алмазними та твердосплавними лезами
Rozetka.ua (Київ)
665 грн.
← купити
Точилка для ножів Adler AD 4531 з регульованим кутом 15°–24°, діамантові та вольфрамові леза
Rozetka.ua (Київ)
700 грн.
← купити
Точилка для ножів Adler AD 4531 з регульованим кутом 15°–24°, алмазне та вольфрамове заточування, для ножів та ножиць, антик
Rozetka.ua (Київ)
1 240 грн.
← купити
Точилка для ножів Adler AD 4531 з регульованим кутом Сірий
Rozetka.ua (Київ)
951 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 4531, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: точило для ножів Adler AD 4531. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на точило для ножів Adler AD 4531 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія