шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити знищувач паперу Agent 1014.4 X за ціною від 1916 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Agent 1014.4 X

Вага (кг): 3.5; Габарити (мм): 345х315х160; Рівень шуму (дБ): 70; захист від перегріву; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 14; Час перерви (хв): 40; Робочий цикл (мін): 3; Листів одна завантаження (шт.): 10; Швидкість знищення (мм/с): 37; Розміри фрагментів (мм): 4х32
Рівень секретності (DIN 66399)
P-4
Знищує
канцелярські скріпки
пластикові карти
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
Рівень шуму
70 дБ
Габарити (ВхШхГ)
345х315х160 мм
Вага
3.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 916  до 2 564 грн.
Уничтожитель документов Agent 1014.4 X (4x32)
A-techno.com.ua (Київ)
2 033 грн.
← купити
Agent 6010235
Mallprix.com (Київ)
1 916 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 1014.4 X (4х32) (6010235) 6010235
Click.ua (Київ)
2 068 грн.
← купити
Шредер Agent 1014.4 X (4x32)
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 974 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 1014.4 x (4х32) (6010235)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 981 грн.
← купити
Шредер Agent 1014.4 X (4x32)
Zaua.store (Львів)
1 971 грн.
← купити
Шредер Agent 1014.4 X
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Знищувач документів Agent 1014.4 X (4x32) (6010235) 6010235
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів Agent 1014.4 X (4x32) (6010235)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 090 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 1014.4 X (4x32) (6010235) 6010235
Itbox.ua (Київ)
2 070 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Agent 1014.4 X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу Agent 1014.4 X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу Agent 1014.4 X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія