шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити знищувач паперу Agent 2935.4 X за ціною від 13598 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Agent 2935.4 X

Вага (кг): 19.5; Габарити (мм): 610x350x286; Рівень шуму (дБ): 54; зупинка при наповненні; захист від перегріву; реверс; Функції та можливості: автостарт / автостоп; Ємність кошика (л): 35; Час перерви (хв): 40; Робочий цикл (мін): 3; Листів одна завантаження (шт.): 29; Швидкість знищення (мм/с): 50
Рівень секретності (DIN 66399)
P-4
Знищує
скоби степлера
канцелярські скріпки
пластикові карти
оптичні диски
Функції та можливості
автостарт / автостоп
реверс
захист від перегріву
зупинка при наповненні
Рівень шуму
54 дБ
Габарити (ВхШхГ)
610x350x286 мм
Вага
19.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  18000 грн.

від 13 598  до 22 399 грн.
Уничтожитель документов Agent 2935.4 X (4х30)
A-techno.com.ua (Київ)
13 598 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 2935.4 X (4х30) (6020660) 6020660
Click.ua (Київ)
15 646 грн.
← купити
Agent 6020660
Mallprix.com (Київ)
14 998 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 2935.4 x (4х30) (6020660)
Tviy-Dim.com (Київ)
15 420 грн.
← купити
Шредер Agent 2935.4 X 4х30
Zaua.store (Львів)
15 006 грн.
← купити
Agent 2935.4 X (4х30) (6020660)
Tehnomart.com (Київ)
14 973 грн.
← купити
Шредер Agent 2935.4 X 4х30
Semtech.com.ua (Луцьк)
15 009 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 2935.4 X (4х30) (6020660) 6020660
E-server.com.ua (Київ)
15 645 грн.
← купити
Знищувач документів Agent 2935.4 X (4х30) (6020660) 6020660
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Знищувач документів Agent 2935.4 X (4х30) (6020660) 6020660
icom.net.ua (Київ)
14 368 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Agent 2935.4 X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: знищувач паперу Agent 2935.4 X. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на знищувач паперу Agent 2935.4 X у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія