шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Aimed (тип)
зубна щітка
іригатор
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Aimed Neo Pro за ціною від 1799 грн.

Характеристики та опис Aimed Neo Pro

Джерело живлення: від акумулятора; футляр / чохол; Індикатор зношення насадки; Таймер; Частота рухів / пульсацій (тис/хв): 37.2; відбілювання; полірування; глибоке чищення; делікатне чищення; Режимів щітки: 5; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 4; Технологія чищення: звукова; Тип: зубна щітка
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
звукова
Кількість насадок
4 шт.
Режимів роботи щітки
5
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 799  до 1 999 грн.
AIMED Neo Pro White (AI-NeoProwh) NeoProWhite(AI-NeoProwh)
COMFY.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Neo Pro білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
AIMED Neo Pro Black (AI-NeoProbk) NeoProBlack(AI-NeoProbk)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Neo Pro чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Neo Pro чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Neo Pro білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрична зубна щітка AIMED Neo Pro синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aimed Neo Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Aimed Neo Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Aimed Neo Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія