шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження Alseye M360-B за ціною від 2791 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Alseye M360-B

Габарити (мм): 396x120x27; Тип кріплення: двосторонній (backplate); Швидкість обертання помпи (об/хв): 2600; Розмір помпи (мм): 65x67x83; Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 2066; Intel 2011 v3; Intel 1366; Intel 1155/1156; Intel 1150; Intel 775; AMD AM5; AMD AM4; Socket: AMD AM2/AM3/FM1/FM2
Головне
Призначеннядля процесора
Типводяне охолодження
Вентилятор
Кількість вентиляторів3 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing)
Мінімальні оберти800 об/хв
Максимальні оберти2000 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік77.65 CFM
Статичний тиск2.23 мм H2O
Можливість заміни
Мін. рівень шуму24 дБ
Рівень шуму37 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Матеріал радіатораалюміній
Матеріал підкладкимідь
SocketAMD AM2/AM3/FM1/FM2
AMD AM4
AMD AM5
Intel 775
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1366
Intel 2011 / 2011 v3
Intel 2066
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Водяне охолодження
Розмір радіатора360 мм
Розмір помпи65x67x83 мм
Швидкість обертання помпи2600 об/хв
Інше
Дисплей
Підсвічування
Підсвічування лопатей
Колір підсвічуванняARGB
Синхронізація підсвічуванняmulti compatibility
Джерело живлення підсвітки3-pin (5V)
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити396x120x27 мм / радіатора /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2300 грн.    до  3400 грн.

від 2 791  до 3 101 грн.
Система рідинного охолодження Alseye M360-B (AS.02.01.0045) AS.02.01.0045
Itbox.ua (Київ)
2 791 грн.
← купити
Alseye AS.02.01.0045
Mallprix.com (Київ)
2 860 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye M360-B (AS.02.01.0045) AS.02.01.0045
Comtrading.ua (Київ)
2 968 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye M360-B (AS.02.01.0045) AS.02.01.0045
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження Alseye m360-b (as.02.01.0045)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 977 грн.
← купити
ALSEYE Кулер для ПК ALSEYE M360-B (AS.02.01.0045)
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
СВО Alseye M360-B (AS.02.01.0045) AS.02.01.0045
Compx.ua (Київ)
← купити
Система рідинного охолодження Alseye M360-B (AS.02.01.0045)
Rozetka.ua (Київ)
3 089 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye M360-B (AS.02.01.0045)
Rozetka.ua (Київ)
3 101 грн.
← купити
Система рідинного охолодження Alseye M360-B (AS.02.01.0045)
Rozetka.ua (Київ)
3 083 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Alseye M360-B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження Alseye M360-B. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження Alseye M360-B у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія