шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити система охолодження Alseye Q120S Plus White за ціною від 820 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Alseye Q120S Plus White

Габарити (мм): 123x92x160; Тип кріплення: двосторонній (backplate); Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 2011 v3; Intel 1366; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: алюміній; Матеріал радіатора: алюміній/мідь; Контакт теплотрубок: прямий; Теплових трубок (шт.): 4
Головне
Призначеннядля процесора
Типактивний кулер
Видування повітряного потокувбік (розсіювання)
Вентилятор
Кількість вентиляторів1 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора26 мм
Тип підшипникагідродинамічний (Hydraulic Bearing)
Мінімальні оберти900 об/хв
Максимальні оберти3000 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік93.29 CFM
Статичний тиск4.88 мм H2O
Можливість заміни
Рівень шуму45 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Теплових трубок4 шт.
Контакт теплотрубокпрямий
Матеріал радіатораалюміній/мідь
Матеріал підкладкиалюміній
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1366
Intel 2011 / 2011 v3
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Інше
Дисплей
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Габарити123x92x160 мм
Висота160 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 820  до 1 110 грн.
Кулер до процесора Alseye Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006) AS.01.11.0006
Itbox.ua (Київ)
821 грн.
← купити
Alseye AS.01.11.0006
Mallprix.com (Київ)
866 грн.
← купити
Кулер до процесора Alseye Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006) AS.01.11.0006
Brain.com.ua (Київ)
820 грн.
← купити
Кулер до процесора Alseye Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006) AS.01.11.0006
Comtrading.ua (Київ)
1 110 грн.
← купити
ALSEYE Кулер для ПК ALSEYE Q120S Plus White (AS.01.11.0006)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Alseye Кулер для процесора Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006) Кулер для процесора Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора Alseye Q120S Plus White (AS.01.11.0006) AS.01.11.0006
Compx.ua (Київ)
← купити
Кулер до процесора Alseye Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006)
Rozetka.ua (Київ)
969 грн.
← купити
Кулер для процесора Alseye Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006)
Rozetka.ua (Київ)
1 088 грн.
← купити
Кулер до процесора Alseye Q120S Plus(White) (AS.01.11.0006)
Rozetka.ua (Київ)
993 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Alseye Q120S Plus White, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження Alseye Q120S Plus White. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження Alseye Q120S Plus White у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія